Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet ez? Hogy tudnam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ez? Hogy tudnam elvinni a csúcsra?

Figyelt kérdés
Pár hete összekeveredtünk egy csajjal egy szórakozóhelyen.. Sokáig tartottuk a szem kontaktust és mivel nagyon jól nézett ki meghívtam egy italra.. Hosszas beszélgetés után megkérdezte hogy nincs-e kedvem felmenni hozzá. Mint szinte minden srác természetesen igent mondtam és elmentünk hozzá. Lényeg a lényeg hogy a mai napig szexelünk de neki egyszer sem volt orgazmusa. Már az első alkalommal furcsáltam hogy nem ment el. Aztán tegnap rákérdeztem és az volt a válasza hogy: Nem egy sráccal voltam de egyszer sem tudtak elvinni a csúcsra.. Valami tanács hogy nekem sikerüljön?

2015. jún. 15. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
vidd el newyork ba ott sok helyen felviheted a csucsra
2015. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kommunikáltok szex közben,hogy mi jó neki,hogy csináld,az segítene..
2015. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

együtt találjátok meg azt,azokat a módokat,dolgokat ami izgatja,kéjt okoz neki

be is segíthet magának szex közben

2015. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szép lassan elhúzol egy jó nyalást felépíted a tempóját lassú közepes gyors... , amikor a közepes résznél jársz bedugod az egyik ujjadat és elkezded ingerelni a G pontját probáld meg kicsit behajlítani az újjadat, hogy kb simogasd a g pontját az ujjad felső részével de ne a köröm felöli résszel remélem ez egyértelmű , ezt is próbáld meg úgy csinálni hogy felépíted tehát lassan szép finoman aztán egyre gyorsabban , az egész folyamatra kb 15 percet szánj, ha ez idő alatt nem megy el akkor passz..., ja és közbe a szabad kezeddel simogasd nyugodtan asszem mindent leírtam
2015. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a második is írja: kommunikáljatok. Irányítson a lány, hogy mit hogyan csinálj, hogy a lehető legjobb legyen neki.
2015. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez a csaj így szerzi a partnereit, hogy bulikban összefekszik az első sráccal, aki ránéz, akkor nem csoda, hogy nicns orgazmusa.

Én is csak olyan pasival tudok elmenni, akihez érzelmileg kötődöm.

2015. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!