Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvzem az ujjazást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvzem az ujjazást?

Figyelt kérdés
Se akor ha a pasi csinálja, se akkor ha magamnak, sőt még ha van hozzá orál, akkor sem. Ez mi miatt lehet? 21/L
2015. jún. 16. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet valamit nem jol csinal a pasi. Nedvesedsz rendesen?!

Iranyitsd te ot ha benned vannak az ujjai. Mond mikor elvezed vagy erzed. Esetleg erosebben vag gyorsabban kene csinalnia. Izgasd magadnak kozben a csiklodat is. Szolj hogy maszirozza a melleid. Ismerd meg elobb te a te tested es utanna elvezni fogod :) 23N

2015. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem rosszul csináljátok!
2015. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem jól csinálják/csináljátok.

Gondolom csak ki-be húziga van. Attól nem csoda hogy nem élvezni el. Úgy kell húzogatni, hogy a g-pontot ki és be is izgassa. (vagy az adott területet masszírozni körkörösen)

Hogy szoktátok?


Főleg az sem jó, mikor olyan császárnak hiszi magát, hogy egy kézzel belül dolgozik, ua kézzel, csak másik ujjal, meg a csiklót dörzsölgeti. Figyelni úgy sem tud mindkettőre, így mindkettőt ügyetlenül csinálja....

n

2015. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem élvezem,még akkor se ha magamnak csinálom.Nem tudom,egyszerűen nem izgat.Mindenki más ebben is,van akiknek izgató van akiknek nem.Nincs ezzel semmi gond.
2015. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Szoktál masztizni?

2. Csiklódat izgatva el tudsz élvezni gond nélkül?

3. Hogyan ujjaz a pasid, vagy te magadat?

2015. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen, szoktam masztizni és csikló keresztül el is érem az orgazmust

de ujjazni igazából nem is nagyon tudom, hogy hogyan kell lehet ez a baj, csak mozgatni szoktam az ujjaimat ki-be és próbálom az ujjaimat mozgatni, hívogató mozdulatokkal

ez így nem jó? vagy a technika jó?

2015. jún. 16. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fura kérdés, de ha nem élvezed, akkor minek csinálod. Ha anélkül is jó a szex, van orgazmusod, akkor kár ezen erőlködni.
2015. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"próbálom az ujjaimat mozgatni, hívogató mozdulatokkal "


Háttt. Azt azért érezni, hogy hol a g-pontunk.

Mert hogy pasinak nehéz elmondani az oké, de hogy magadnak se találd meg...

24n

2015. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!