Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tönkreteheti egy pár szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkreteheti egy pár szexuális életét (és kapcsolatát) ha a lány utálja amikor ő van alul, szinte csak felül szeret lenni és az orális szex sem (egyik sem) igazán a kedvence?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
hát attól függ, hogy a pali kompromisszumképes-e.
2015. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem biztos nem zavarna. :)
2015. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A fiúnak elég fontos a szex.


A lánynak van egy fiatalkori traumája ami ezt okozza. A fiúnak viszont a szeretete kimutatására kb. a szex a legfontosabb dolog.


A lánynak heti 2-3 elég lenne, a srácnak inkább ennek a két-háromszorosa.

2015. jún. 16. 12:37
 4/10 anonim ***** válasza:
hát a mi szexuális életünket tönkre tenné, ez aztán idővel a kapcsolat vesztét is jelentené valószínűleg
2015. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen,ha ilyen különbségek vannak és valamelyik mindig másra vágyik,olyanra,amit nem lehet,akkor vége lesz ...
2015. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eleg sotlannak tunik szegeny. De ez az en velemenyem biztos van olyan akinek ez tokeletesen megfelel, igy hat nagyban fugg a partnertol.
2015. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fugg a plartnertol.

Sztem en szexualis eletem tonkre tenne ha lasim nem szeretne csak kutyaban csinalni es nem akarna h oralozzak vagy o kinyaljon.

A szex valtoztatasokrol pozokrol szol. :) 23n

2015. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

és az oldalsó pózok?

ha a srác szereti, akkor nem lehet benne reménykedni, hogy a lány egyszer majd túl lesz a traumán?

2015. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tul jo ha tortent veled valami az biztos.

De a pozok valtogatasa ha kutyaban vagyunk es hajam huzza fenekemre ut. Ha lovagolok rajta melleim markolassza. Ha hason vagyok szinten fenekem uti ha o van rajtam izgathatom magamnak a csiklom... Es meg sorolhatnam. Ha neki fotnso a szex tonkreteszi a kapcsolatotokat. En sajnos nem birnam ha a pasi csak egy ponzt akarna tolem. No letemre szetmennek vele sajnos.

Es az oral?! Imadok kenyeztetni..

23N

2015. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a két fél szexuális igénye hosszútávon nem egyeztethető össze akkor nem lesz a kapcsolat hosszúéletű. Én nem lennék meg orális szex nélkül, meg azt se tolerálnám ha a barátom csak seggbe akarná. Mindenkinek mások az igényei, hasonló embert kell csak hozzá találni.
2015. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!