Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknél okozhatnak-e fizikáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél okozhatnak-e fizikális függőséget a szexuális segédeszközök? Mint pl : pénisgyűrű, pénisrátét, vibrátor. Stb

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
persze, sokaknál a zuhanyfej okoz függést :)
2015. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is gondolom, olvastam, még régebben, hogy a nőnek annyira bejött, hogy nem tudta, hogyan építse le a férjét.
2015. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló voltam már egy ideje, mikor megvettem a vibrátorom.

Azóta nem vágyom férfire. :) Teljesen kielégít, és igen, lehet, hogy függővé váltam.

De hát a férfiak is függővé válhatnak sok dologtól. :)

2015. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Függőséget szinte bármi tud okozni, miért lenne kivétel a szexuális segédeszköz?


Szakemberek szerint, az utóbbi 2-3 évben a drognál is nagyobb problémát okoz a dohányzás, a szex-, az internet-, a facebook-, illetve a mobil és egyéb elektronikai függőség!


A nők számára a segédeszköz fizikai, szellemi, lelki függőséget okozhat. Fizikai azoknál alakul ki, akik olyan eszközt használnak, amely nagyban eltér a valóságos férfi nemi szervtől. (méretben, alakban, formában, vagy technikai kiegészítésekkel bír) Szellemi, lelki függőséget az elért örömforrás jelenti. Főként, ha könnyebben jut kellemes pillanatokhoz, mint valóságos közösülés közben.

A gondot az jelenti, hogy míg a férfiak több millió év alatt sem változtak fizikailag, a modern technika napról-napra fejlődik, a kereskedelem pedig már rég nem a férfiakkal versenyez (hiszen, azon már rég túl volt, mikor feltalálták a vibrátort), hanem egymással. A női vásárlók pedig olyan eszközöket kapnak, melyekkel a férfiak nem tudják felvenni a versenyt! :-(


Természetesen, egy párkapcsolat megmentése is lehet a célja a segédeszköz használatának. (a kérdésben szereplő pénisgyűrű, pénisrátét) De ezeknek használata nem minden esetben oldja meg a kapcsolati gondokat.

2015. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!