Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány vagyok és imádok szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok és imádok szexelni. Például akármilyen durva is a szex, és lehet hogy fáj de egy óra múlva már megint kívánom akkor is ha több menet volt. Nimfomán vagyok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van orgazmusod is az aktusok során?
2015. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

A nimfománnak soha sincs orgazmusa...jobb lenne a fogalmakkal tisztában lenni, mielőtt használod őket:


v. andrománia (gör.), kóros nemi igazgatottság a nőnél, mely némely ideg- v. elmebeteg állapot tüneteként lép föl. Igy nem ritkán a hiszteria lefolyása alatt, a maniakalis és általános izgatottsággal járó pszichotikus tünetcsoportokben jelentkezik mint egyik kimagasló kórtünet. De itt-ott kóros nemi érzetek, erotikus érzéki csalódások és nagyzási téveszmék kapcsolatában is észleljük a N.-t. Leggyakrabban azonban súlyos szellemi degenerálás és átöröklés alapján fejlődött elmegyöngeségben (imbecillitas) lép föl, ahol a fonák itélőképesség, az ellentállási képesség hiányossága, az érzéki ingerek korlátlan uralma és a társadalmi tekintetek kiméletlen megvetése a nemi vágyak legnyersebb és legfonákabb kielégítésére vezet. A N.-nak ugyanezt a képét és ugyanazon szervi okokból látjuk fejlődni mindazon esetekben, ahol kóros organikus folyamatok heveny okozzák a szellemi élet pusztulását, mint amilyenek a terjedő hüdéses elmezavar és az aggsági elmezavar alapján tevő agybeli változások. Degenerált egyéneknél a pubertás (fanosodás) korában tör ki nagy hévvel a N. egyéb izgalmi tünetekkel, de nem ritkán még ezen kor előtt is.

2015. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagy részt nincs
2015. jún. 16. 21:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem az a baj, hogy sosem elégülsz ki igazán, nem jutsz el a csúcsra. 1-es voltam.
2015. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem olyan vagy mint én, és ezt ne értsd félre. Nekem van, hogy napi 4-5 alkalom meg sem kottyan, és itt nem 10 perces menetekről beszélek. Volt, hogy egész nap csak szexeltünk, és már másnap hajnalban ugyan úgy kívántam. A szex minden részét imádom, ami férfi, és nő között létre jöhet. Szerintem én nimfomán vagyok, de lesza_rom, mert nekem így tökéletes. 26/F
2015. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rendberakjalak?
2015. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nimfománia = Kórosan felfokozott szexuális késztetés nők esetében


[link]


nymphomania = a neurotic condition in women in which the symptoms are a compulsion to have sexual intercourse with as many men as possible and an inability to have lasting relationships with them


[link]


Meg lehet nézni ezer másik definíciót is, egyiknek sem a része, hogy a nimfomániásnak ne lenne orgazmusa. Ez csak egy tévhit, ami a neten terjed tájékozatlan emberek között.

2015. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Férfi hiperszexuális illetve erotomán lehet.

A nimfománia női betegség.

Javítsatok ki ha nem jól tudom!

2015. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj
2015. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!