Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti a párotokkal mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párotokkal mennyi idő után feküdtetek le?

Figyelt kérdés
Személy szerint én még szűz vagyok,a barátom már rég nem.ti az első alkalomra mennyit vártatok?(úgy hogy még szüzek voltatok?) Vagy mennyit 'kell' várni?
2015. jún. 16. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
semennyit nem KELL amikor úgy gondolod, hogy megértél rá akkor fekszel le vele, ha most mindenki azt írja hogy 1 nap után akkor holnap lefekszel vele? ne legyél kislány..
2015. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ma nem tudom mi a divat, de 20 éve gimis kultúrkörben magukra adó csajok 16 éves koruk körül 1 hónap után voltak kaphatóak aktívabb pettingre, utána még 1-2 hónap után fullos szexre.
2015. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 LePeDő ***** válasza:
Nemrég még én is így álltam, én úgy voltam vele, hogy addig várok, amíg nem érzem azt hogy na most itt az idő és ez másfél hónap együtt járás után jött el nekem, persze tudtam, hogy nyugodtan teljesen megbízhatok a páromban, mert ő már elég tapasztalt volt, még szűz lányok terén is, szóval nem volt mitől félnem, nagyon óvatos volt és nagyon hosszú előjátékot csináltunk és így nem is fájt igazán, szóval addig várj ameddig nem jön a nagy pillanat vagy ameddig nem tudsz így teljesen megbízni a barátodban :)
2015. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
majdnem 3 hónapot. 18 évesen
2015. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3.randin
2015. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17 évesen 4 hónapot. Előtte már volt petting, de maga az aktus addig húzódott el.
2015. jún. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi kb. 2 hónap utána barátnőmmel. Addig csak kinyalás volt, nekem megérte kivárni.
2015. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 2-3 hónapot javasolnék neked.


De addig is legyen pl. nyalás és hasonlók akár már pár hét után.

2015. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Egy hónap.. nem sok idő,de nem bántam meg.:) azóta is együtt vagyunk..lassan kilenc hónapja:)
2015. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első együtt alvásnál. 21 voltam akkor.
2015. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!