Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak nők, akiknek kifejezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők, akiknek kifejezetten a dupla behatolás (szendvics) ad igazán jó orgazmust és ezt vállalják a párkapcsolatukban, magánéletükben is?

Figyelt kérdés

Lehet olyan életet élni, illetve van olyan nő, aki meg tudja oldani: rendszeresen meglegyen a két partnere ahhoz, hogy igazán kielégítő élményekben réészesülhessen?


kérem csak valós tapasztalatokat és ne vágyakat írjatok és privát üzenetek sem érdekelnek. köszi.



2015. jún. 17. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer voltam 2 pasival, nagyon tetszett!

Férjhez mentem.. stb.

Azóta kb elég ha szex közben az ujját bedugja a popsimba.

Van játékszerem, esetleg az is bent van közben.

De ez nem olyan dolog, amit az ember mindig úgy akar csinálni.

Értem ezt úgy hogy mondjuk havonta 1szer, 2szer van ilyen játék...

2015. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nalam a ket ferfi egy no csak fantazia.

De ugy mar enis voltam hogy vibrator puncimban es a ferfi pedig popsimban. Nagyon jo volt olyan lrgazmust lehet at elni. De tenyleg ahogy elozo irja ez nem minden nap vagy minden heten. Max egy honapban egyszer. 23N

2015. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
A dupla behatoláshoz nem kell két férfi. Elég egy vibrátor és egy férfi is.
2015. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Igen van olyan lány aki imádja a szendvicsezést. Szerintem nem csak èn. És volt mikor rendszeresen meg tudtam ezt oldani heti rendszerességgel. Két fiúval laktam együtt egy albérletben és mindent megosztottunk egymással. 😀
2016. máj. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kamu
2016. máj. 26. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
4: kamu
2019. máj. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!