Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire vagytok szégyenlősek idegen környezetben?

Figyelt kérdés
18/n:)Sajnos korházban volt kéz törés stbmivel balesetem volt.Nem ez a lényeg ti mennyire vagytok szégyenlősek idegenen helyzetben?Kinosz szituációk?:)

2015. jún. 17. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer mikor műtöttek a műtő előkészítőben egy fiatal beteghordó srác volt. Előtte kellett volna teljesen levetkőznöm és felfeküdni az ágyra...

De jó fej volt nagyon, mert elfordult addig. Viszont a műtét végén látott meztelenül, ő tett át a saját ágyamba és tolt le az osztályra.

Másnap benézett a szobába és megkérdezte hogy vagyok... csak a pasim épp ott volt. :)


Szintén műtétnél a műtős pasi hozta a pizsimet és a bugyimat... én meg ott ültem egy szál lepedőben. És zavartan néztünk egymásra, hogy most akkor segítsen e felöltözni... de mondtam hogy nem kell, majd később felhúzom.

Szóval igen, azokban a helyzetekben szégyenlős és kiszolgáltatott az ember.


De pl nudizni simán elmegyünk a párommal.

2015. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam attól is függ, hogy milyen az az idegen környezet.


Ha pl. most ki kellene mennem az utcára, és levetkőzni meztelenre az emberek előtt, akkor azt nem szívesen tenném meg.


De a kórház teljesen más.

Simán elmegyek nőgyógyászhoz, és nem csinálok belőle ügyet, hogy a doki meztelenül látja azt a testrészemet, amit csak a páromnak szoktam megmutatni. Neki ez a dolga, és ha elmegyek, tudom, hogy nagy valószínűséggel meg is fog vizsgálni.

Ezen kívül még 17 éves koromban volt egy műtétem. Teljesen meztelenre kellett vetkőznöm, és egy zöld leplet kellett felhúznom. A műtősfiú, aki egy 40 év körüli pasi volt, kiment addig, míg vetkőzök-öltözök, de a műtét után ő adta oda a ruháimat, mert én nem bírtam lábra állni. Kerekesszékben tolt végig a folyosón a zöld lepelben a szobámba, és még poénkodott is, hogy fogjam a madzagját, mert ha elengedem, pucéran fogok ülni a folyosón váró betegek előtt. Az ágyamra is segített felmászni, aztán kiment a szobából, mert dolga volt. 3 idős néni mellé kerültem, akik előtt sokkal szégyenlősebb voltam, úgy öltöztem fel, hogy takargattam magam.


Aztán ott vannak a párom barátai, akik szinte mind fiúk, de simán átöltözök előttük, mert megbeszéltük, hogy őket sem zavarja, meg engem sem.


És ott van a strand is, ahol azért öltözőben szoktam átöltözni, vagy ha ott nincs hely, akkor úgy, hogy eltakarom magam, de ha már bikini van rajtam, és megyek a vízbe, akkor már nem vagyok szégyenlős. Nem tökéletes a testem, de másé sem, így nem érdekel, mit gondolnak rólam.


30/N

2015. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány, de egy ismerősöm mesélte, hogy egy barátnőjét a műtősfiú ahogy emelte át a székből az ágyba, nem volt a lányos ugye műtét miatt bugyi és a csajnak ugye ki volt a nunija... Nem győzte a kezével húzni le a műtőrruhát, ugye a lábai nyeklettek, nem tudott helyezkedni. Kórházban nincs szemérem. Szerintem az ott dolgozók közül ezt direkt ki is használják... Mint az egyik kollégám mesélte, csinos negyvenes a felesége, nőgyógyászati műtétre ment, jött a segéd fiú borotvával a kezében, leborotválni a szőrt a punciról műtét előtt... Nem mintha a nő nem tudta volna megcsinálni saját magának... Na??? Ezek után mondja valaki, hogy nem dúl ott is a perverzió...
2015. szept. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!