Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felfogta egyeltalán, hogy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfogta egyeltalán, hogy ez véletlenül történt?

Figyelt kérdés
Van egy családos pasi aki régéta tetszik... De én semmit nem akarok tőle mert nem lenne gerincem családokba bele rondítani. Néha megnéztem őt, de észre se vett engem. Talán nem is látta hogy néha ránéztem. Egyik nap majdnem egymásnak mentünk a folyosón... Sokan jöttek végig a folyosón. Én voltam a hibás mert gyorsan mentem mint aki se lát se hall. Amikor mindketten megálltunk, nagyon közel voltam hozzá majdnem nekimentem. A szemeibe bámultam és csak ennyit tudtam kinyögni: Bocsi.... Hello. Ő is nézte a szemeimet. Én annyira leblokkoltam hogy mozdulni se birtam. Egymást néztük. Egypár másodperc telt el kb. így csendben, aztán ő lelépett. Egy szót se szólt. Azóta látom hogy többször is bámul, ha beszélgetünk szemezni akar, szóval azóta eléggé beindult. Nem is tudom, felfogta egyeltalán hogy ami akkor a folyosó történt csak véletlenül volt? Semmi komolyat nem akarok tőle, mivel családja van.
2015. jún. 18. 06:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
de azért megdugatnád magad vele:)
2015. jún. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy kis szemezésből azért ne vegyél már le messzemenő következtetéseket. :D
2015. jún. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy néz azzal még nincs gond. Ha meg közeledne akkor mond el neki hogy nem akarsz tőle semmit.
2015. jún. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tuti csak azért néz, mert dilisnek tart, fél hogy valami váratlant teszel.
2015. jún. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: a távolból is bámult már, több méterről, többször is..... Én meg közbe dolgoztam. Szerinted úgy tudnék bármit is csinálni? Amúgy lehet hogy ezek után tényleg kicsit dilisnek tart, ugye?
2015. jún. 18. 07:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne lehetne? Nem látok bele a fejébe, ahogy ő se a tiedbe. Ezert figyel messziről is, sose lehet tudni.
2015. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként ez most jobb, hogy dilisnek tart, vagy inkább higgye, hogy akarsz tőle valamit? :D
2015. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem mindkettőt gondolja rólam
2015. jún. 18. 09:33
 9/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hogy pár másodperc szembe nézés és 2 szó kimondásától már össze-vissza szerelmes vagy?
2015. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon gyerekes vagy . Ha én valakitől félek, mert dilisnek tartom, azt nem nézegetem 5 méter távolságból, hanem rá se nézek.
2015. jún. 18. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!