Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a lenti helyzetr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a lenti helyzetről? 25 feletti férfiak véleményét várom.

Figyelt kérdés
A barátom kb. egy hete nem akar szexelni velem, azt mondja hogy sok a gondja (munka, család,stb.) és nincs hozzá se kedve, se türelme. Tegnap kértem hogy akkor elégítsen ki engem kézzel vagy szájjal (majdnem 5 éve vagyunk együtt és most kértem először ilyet), de nem volt hajlandó, mert ahhoz sincs türelme. Tudni kell hogy én rendszeresen kielégítem őt minden viszonzás nélkül kézzel vagy szájjal amikor nekem nincs hozzá kedvem, vagy valami miatt nem megy és ez nekem nem teher vagy áldozat, ezt természetesnek és normálisnak tartom egy kapcsolatban, mert szeretek neki örömet okozni. Viszonzásként viszont úgy tűnik nem várhatom el ugyanezt még egy alkalommal sem. Mi a véleményetek, ő az önző vagy pedig én nem vagyok elég toleráns és megértő és békén kellene hagyni ha nincs hozzá kedve?
2015. jún. 18. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
O az onzo szerintem. Vagy pedig megcsal bar ne legyen igazam
2015. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem onzo. Bar igen vannak ilyen idoszakok amikor nehezebb minden. De attol meg kielegithetne. Vagy ha felizgatnad ot nem lenne gond de ha nem ad lehetoseget erre sem ...

Kerdezz ra h meg e csal es tisztazzatok! 23N

2015. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos lenne tudni, ez eseti dolog e vagy rendszeres. Mert rendszeresnél igen: önző


Esetinél pedig nem az. Van olyan, hogy az ember még egy percet sem akar ezzel foglalkozni. Azért nagy ritkán belefér, hogy egyszerűen csak a másik oldalára akar fordulni, és nem akar még 2 percet sem csuklót mozgatni, emberek vagyunk van ilyen.

Szóval nagy ritkán van ilyen, hagyni kell a fenébe, kialussza magát és onnantól semmi gond. (addig meg neked is van kezed :) )


Ha viszont rendszere a dolog akkor már érdemesebb elgondolkodni, hogy mi az oka. Tartósan stresszes hosszú ideje, párkapcsolati gond, bármi. És az ok kapcsán lépni. (stressz ellen némi életmód átalakítás. Könnyebb meglépni mint sokan hiszik.)

2015. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olyan szempontból eseti hogy most kértem tőle először ilyet, viszont én rendszeresen többször elégítem ki őt, mert neki többre van igénye. Hétközben kb. kétnaponta egyszer, hétvégén 3-5-ször szexelünk de most egy hete nincs kedve egyáltalán (bőven kialudhatta volna), igaz rossz időszaka van, de máskor is volt már ilyen és akkor nem volt kihatással ez a szexre.
2015. jún. 18. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Még korainak érzem az ítélet alkotást az ügyben. Várj még 1-2-3 hetet és meglátjátok mi a tényleges helyzet, onnantól már könnyebb eldönteni, hogy egy totál eseti dologról van szó, vagy egy tendenciáról beszélünk. Ilyen élethelyzet van, 1-2 eset alapján még nem kell rögtön komoly gondról beszélni. Meglátod, hogy mi a helyzet és akkor lépj ha tendenciáról van szó.

Szerintem.

2015. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bence_ ***** válasza:

5 év alatt soha nem volt olyan, hogy csak neked volt jó??

Ez marha fura.

2015. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha most kértél először ilyet és nem tette meg és eddig pedig magától sem csinálta akkor igen, kib*szott önző :D Én 6éve vagyok együtt barátnőmmel 4éve élünk együtt de az éjszakai 12órás műszakból hazaérve mai napig felébresztem egy kis nyalakodással :) 25/F
2015. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy tünik ,hogy ő az önző,majd az idő múlásával jön rá,hogy mit hagyott ki !
2020. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!