Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti nyitottak lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti nyitottak lennétek 2 pasi 1 lány felállásra ha a pasitok felvetné az ötletet vagy ilyennel inkább ne is hozakodjak elő a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
En hiaba lennek nyitott. Neked kell ismerned a baratnodet hogy milyen az agyban es mire nyitott! 23N
2015. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1es: alapvetően arra vagyok kiváncsi hogy a lányok többsége nyitott lenne e vagy megsértődne mert úgy érezni a pasi nem szereti őt eléggé ha hagyná mással is szexelni?
2015. jún. 18. 14:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyire komoly a parkapcsolat. Ha nem annyira, akkor en benne lennek.
2015. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi ezt a kapcsolatunk elején megbeszéltük, mivel szóba került, már nem tudom hogyan és mind a ketten mindkét felállásban benne lennénk. De nálunk amúgy sincs tabu. Igaz a körülmények még nem a legideálisabbak, így még nem léptünk ez ügyben, néha beszélünk róla ettől függetlenül.


De azért, mert én nyitott vagyok, attól még lehet a barátnőd nem, mivel nem vagyunk egyformák. Ezt meg már neked kéne tudnod, te ismered.

N

2015. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van olyan srác akinek igent mondtam volna rá,de a mostani barátom nem az a "fajta" aki ilyenekkel elő jönne.
2015. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
én nem lennék benne. és a legtöbb lány sem. de biztosan van olyan akit érdekel, lehet a barátnődet is. megkérdezni meg miért ne lehetne bármit tőle?
2015. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én simán benne lennék :D még a 2 lány 1 pasiba is!:3 De lehet a barátnőd más téma....Én a helyedben megkérdezném de ha egyből elutasítja, hagyd a fenébe a témát!:) 24/L
2015. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit gondoltok? Azok a lányok akiket izgat kettő vagy több pasival szeretik ha alárendeltként bánnak velük?
2015. jún. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En benne lennek igen. Ket ferfi egy no. Szeretem ha iranyitanak .. 23n
2015. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én2 barátnőmtől is simán megkérdeztem, és mondták hogy nem, de nem is volt belőle semmi gond, kicsit kibeszéltük miért... egyiken főleg csodálkoztam, mert szerette nagyon a popószexet, volt hogy farkammal az egyikben,vibrivel voltam a másik lukban, és fordítva, megkérdeztem hogy nem élvezné-e ugyan ilyen nagyon két pasival, de nemet válaszolt ő is... én szeretem kényeztetni a partnereimet, simán benne lettem volna, mert izgat, ha jól érzik magukat. őneki simán voltak orgazmusai csak popószex közben is, csodálkoztam miért nem próbálná ki a szendvicset... jópár hónappal később szétmentünk. igazából most szívesen csatlakoznék párhoz is, szinte mindent megtéve amire a csaj vágyna, nem sok tabu van előttem, szeretem ha kielégül... nem zavarna a párja jelenléte, sőt, izgatna ahogy látok mást szexelni, még nemrég voltam csak 2 csajjal először életemben, nagyon jó volt, most kipróbálnám a 2 pasi egy csaj szitut is.
2015. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!