Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A körülmetélt faroknál a makk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A körülmetélt faroknál a makk ami szabadon van az érzékenyebb ha pl alsónadrágban van vagy farmerhoz ér neki ha valaki nem esz fel alsónadrágot? Mert nincsen védve a makk, akkor érzékenyebb?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 16:00
 1/5 A kérdező kommentje:
... nem **vesz** fel ...
2015. jún. 19. 16:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha frissen jöttél a körülmetélős műtétről akkor gondolom érzékenyebb lesz egy bizonyos ideig.

Egyébként meg pont fordítva van....a NEM-körülmetélt az érzékenyebb.

2015. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es nek van igaza. Amióta hátrahúzva hordom a fitymám, kb 1 év után annyit vastagodott a makkom, hogy már nem csúszik rá vissza a fityma. Nem érzékeny egyáltalán. Sokkal könnyebb így tisztán tartani, és nincsen szaga.
2015. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a körülmetélés után maximum egy-két hét volt, utána teljesen hozzászokott a ruhához. Ugyanolyan ez,mint bármilyen más állandó inger, a tested bármelyik más részén sem tudatosul benned, hogy ruha van rajtad, pedig az is folyamatosan hozzáér a bőrödhöz. Az agy viszont ezeket az ingereket kiszűri, mert nincs jelentőségük. Ha viszont valamilyen más inger éri (a makk esetében például egy nő különböző testrészei, azt ugyanúgy érzi, nem lesz kisebb az érzékenysége. Mint ahogy bárki érzi, ha pl megsimogatják a bőrét, a ruha folyamatos ingerei nem teszik érzéketlenebbé. Én legalábbis ezt tapasztaltam, mint felnőttkori körülmetélt.
2017. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem zavaró egyáltalán. Mondjuk régebben körül vagyok metélve.
2022. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!