Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szerelmi bánat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelmi bánat?

Figyelt kérdés

Chateltem itt egy fiúval. Úgy írt hogy teljesen szerelmes lettem belé. Nem láttam képet semelyik testrészéről, nem mondott semmit a méreteiről, a külsejéről, mégis úgy érzem hozzá tartozok, az övé vagyok. Most elhagyott, mert zavarja a ragaszkodásom.

Nagyon rossz hangulatba kerültem. Mit tegyek?



2015. jún. 20. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
beszélgess mással... :)
2015. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondtam már, hogy felejtsd el. Lelépett innen, vagy csak nem akar beszélgetni. nem lehetsz szerelmes belé úgy, hogy azt se tudod kicsoda. csak elképzeltél egy ideális világot a levelei alapján, és ez hiányzik.
2015. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

# 2 mikor mondtad?


24 évesen el tudom dönteni hogy szerelmes vagyok e vagy sem. Nem egy tini lány vagyok aki belezúgott valamelyik amerikai sztár képébe. Igen hiányzik, ez igaz. Senki más nem adta meg azt amire vágyom, csak Ő. Pedig van már 72 oldalnyi privát levelezésem.

2015. jún. 20. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Megsúgom, kérdező, ezt én is megcsináltam jó néhány nővel. Viszonylag egyszerű (bár ocsmány) trükk. De hidd el, nem a fiúba vagy szerelmes, hanem a róla, magadban kialakított, idealizált képbe.
2015. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!