Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk lehet hogy hulye kerdes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk lehet hogy hulye kerdes lesz de legyszivea normalis valaszokat. amikor fekve maszturbaltok zsepibe hogy? tobbi lent

Figyelt kérdés

sosem ertettem hogy hogy elveztek bele a zsepibe amikor fekve maszturbaltok, en is szeretnem de nem ertem hogy hogyan csinaljatok

leirnatol reszletesen?



2015. jún. 20. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinnem hogy lany vagy..
2015. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem is mondta, hogy ő lány lenne :D
2015. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hogy? Lehajtom a combjaim felé, ahol ott van a zsepi, vagy oldalra fordulok.
2015. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ráteszem a hasamra a zsepit és belespriccel ennyi xd
2015. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hasamra terítem és ráspriccelek. Ilyen egyszerű. Azért kell a zsepi mert nem szeretem összekenni magam vele.
2015. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor érzem, hogy mindjárt kilövés van, akkor felé teszem a a zsepit és abba repül az anyag :D Nem bonyolult egyáltalán 15/F
2015. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!