Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostik átlagosan hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik átlagosan hány naponta találkoznak/ van dolguk 25 év feletti szűz férfiakkal, van erre valamiféle statisztika?

Figyelt kérdés

2015. jún. 20. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A KSH (Központi Statisztikai Hivatal) pontos adatokkal rendelkezik a magyarországi prostituáltak ügyfélköréről, negyedévente tesznek közzé jelentéseket illetve különböző kimutatásokat, ez a honlapjukon ( [link] ) megtekinthető.


A legutóbbi adatok szerint egy magyarországi prostituált átlagosan 6,2 naponta találkozik 25 év feletti szűz férfival.

2015. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na látod? Az 1-es milyen ügyesen kiguglizta?
2015. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
A prostik nem a szerencsétlen lúzereknek való! Attól még életképtelen maradsz, mert beledugtad egy profi k...rvába a farkad arra a 3 másodpercre amíg el nem élveztél!
2015. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Utolsónál a pont
2015. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Vannak, akik olyan rondák, hogy ingyen soha az életben nem szexelne velük egy csaj sem. Örülj, hogy te nem ilyen vagy, és próbáld meg megérteni, aki ilyen!
2015. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Hát én is beleszámítanék a statisztikába, mert 28 évesen is szűz vagyok, de sohasem mennék el prostihoz. Inkább maradok szűz. Arra meg nyilván esélyem sincsen, hogy csupán szimpátiából vagy vonzalomból legyen velem egy lány, hiszen túl ocsmány vagyok és alacsony.
2015. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!