Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostituáltal csokólozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltal csokólozni tényleg egyenlö azzal mintha f. at sz. Pnék?

Figyelt kérdés
Szinte mindegyik prostituált megengedi az orált gumi nélkül és minden prostinak naponta 10-15 vendége van akkor mekkora az esélye hogy elkapjak valaki nyavaját ha engem is gumi nélkül lesz.p vagy ha csokólozom vele? milyen emberek járnak prostikhoz elöfordulhat hogy pont egy HIV férfi legyen elötem azzal a prostival akivel leakarok feküdni?

2015. jún. 21. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ja, nagyjából azt jelenti. Csak remélheted, hogy alaposan megtisztálkodott az előző vendége óta. Persze a mindenféle nyavalyától az sem véd. Én nem kockáztatnék.
2015. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"minden prostinak naponta 10-15 vendége van" Na ezt meg honnan vetted?
2015. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ugye azt "tanultuk", hogy fogmosás után legalább 3 óra teljen el az orális érintkezést megelőzően. Kevesebb az esélye, hogy elkaphatsz valamit. Én sem csókolóznék egy olyan nővel, akiről tudom, hogy prostituált. A farkamat is csak gumival tenném a szájába, maximális érzéshiány ide vagy oda, nem ér meg az a néhány perc, egy életem végéig tartó gyógyszeres kezelést és megbélyegzést, rossz esetben. Jó esetben egy kisebb kis nemi betegséget. Szóval óvakodj!
2015. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

3: Úgy csinálsz mintha csak Magyarországon százezrével rohadna le a férfiak farka, akik prostihoz mennek. Gondolom nem is gyakorlati tapasztalatból, hanem előítéletekből táplálkozol.


Kérdező: Ha barátnőd van és ő is szopott már valaha életében, akkor igazából te is leszopod azt a srácot amikor megcsókolod a barátnődet.

2015. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A prostik nem csókolóznak. Ez az egyetlen intim szférájuk, ahova nem engednek be bárkit.
2015. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5:


Én eddig életemben három 40-45 éves rohadt csinos prostinál voltam 21-22 évesen. Mindegyikkel szinte végig csókolóztunk úgy hogy nem fizettem többet érte.

Lehet azért engedtek mert alapból elég jóképű és ápolt vagyok?


25/F

2015. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak olyantól fogadj el tanácsot, aki tudja hogy miről beszél. Az egyes versenyző nem tudja miről beszél.
2016. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!