Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti is szoktatok néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti is szoktatok néha taktikázni, mint mi, nők? Vagy ez rátok egyátalán nem jellemző?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy pl. mással mutatkoztok a lány előtt, hogy féltékennyé tegyétek, mást csókoltok meg a kiszemelt lány szeme láttára, ilyesmi.
2015. jún. 21. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább akkor ha szakítani akarok,de úgy,hogy a lányt ne bántsam meg.

Béna erőlködés az egész és át is látnak rajta,de nem szeretek fájdalmat okozni.

2015. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként is az asztalba verem a fejemet ezektől a tökéletes taktikáktól, pedig eléggé fiatalka vagyok még.


Én a kommunikációt használom, az a legnagyobb, és leghatásosabb fegyver >:D

2015. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

mi férfiak egyenes gerinccel születtünk nem taktikázunk nem sumákolunk

nem ugy mint a nők a leg zsiványabb legsumákabb állatfaj a földön a NŐ

ja és a legpénzéhesebb Fajta

2015. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nem szoktam taktikázni, nincs rá szükségem és feleslegesnek tartom. Sose értettem ez mire jó?.. Elég éretlen viselkedésre vall.
2015. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:

#3assal értek egyet. Szóval nem, nem szoktunk. Mi vagy azt mondjuk, hogy szeretünk/dugnánk, vagy azt, hogy úzsgyi. Ugyanezt természetesen a viselkedésünkkel is tükrözzük.

25/F

2015. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, nõ vagyok, de soha nem taktikáztam.

Amikor már régóta bejött valaki, megmondtam neki, jobban felfogta, mintha valaki mással smároltam volna.

2015. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A féltékennyé tevés a legnagyobb ostobaság, amit el lehet követni. Az ilyet is csak a femina.hu-n szocializálódott szerencsétlenek csinálják.
2015. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!