Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha választhatnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha választhatnátok akkor szűz vagy már nem szűz lányt választanátok? Mért?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez abszolut nem szempont
2015. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Inkább a nem szüzet
2015. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Inkább szűz..

Azért is mert én is az vagyok, meg jó hogy valakinek én lehetek az első..

2015. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mire választanánk? Komoly kapcsolatra? Teljesen mindegy. Csak egy alkalmas szexre? Inkább nem szüzet, hogy ne kelljen rá vigyázni és élvezetesebb legyen a dolog.
2015. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Igazából mindegy.


Sokan gondolják hogy a nem szűz csajok jobbak az ágyban de egy nagy hülyeség. A nagy különbség igazából ez:


- > A szűz valószínűleg félénk vagy fogalma sincs mit csinál, de amit mutatsz neki azt fogja csinálni könnyen ráhangolódik a dologra.


-> A nem szűz, meg van róla győződve hogy ami bejött az exének az majd bejön nekem is, ami általában egy hatalmas nagy tévedés. Ha akarom is csak nehezen fog változtatni. Közben amit csinál az nem rossz, de semmivel sem jobb mint egy szűz munkája.


Csak érthető hogy a második azaz a "nem szűz" sokkal később hangolódik rám mint a szűz.


Szóval szerintem ez egy kérdést megválaszolt számodra.


De én ezzel sem kalkulálok amikor barátnőt vagy alkalmit keresek, mert ez szerintem nem kifogásoló tényező, csak tény. Előbb utóbb mint a kettő ráhangolódik a dologra.

2015. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
felvátva
2015. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább a szűz.
2015. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Inkább nem szűz. A szűk csajokkal nem tudok mit kezdeni...
2015. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Szüzet. Mert jobban szeretek első lenni.
2015. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak a lúzereknek kell a szűz, mert ők álomvilágban élnek és azt sem tudják hogy milyen a jó nő! Csak szüzet ne!
2015. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!