Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már veletek olyan, hogy nem jött meg a kellő merevedés, de egy kis alvás után visszaállt a rend?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 06:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen kerdesekre nem ertem miert nem kepesek valaszolni a pasik.... En no vagyok,de a paromrol tudom nyilatkozni. neki sincs kedve,ha tul faradt,ilyenkor altalaban csak picit all neki,inkabb puhabb. Meg mostanaban volt 1-2mas oka is. Stresszes volt,hogy nekem jo legyem,meg izgult,mert tul kiehezettnek latott es felt,hogy nem lesz nekem eleg. Nem is eroltettem a dolgot. Azota sok-sok pozitiv dologgal dicserem:milyen izmos,milyen jo a teste,mennyire kivanom es milyen szexi. Aludni is hagyom,hogy ne legyen ilyen baja. Ez jobb nyaggatas helyett,utana monden ok volt.:)

Pihend ki magad es erezd magad kelloen vonzonak es ferfiasnak. ;)

2015. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Részben megértem, h nem írnak ilyen kérdésre a férfiak, mert a rossz dolgairól nem beszél szívesen sok ember. Mindig az ellenkező nemet kell megkérdezni ezek szerint az ilyenekről. :D

Ez egyébként egy módszer is sztem, h megnézze a férfi, h egészségileg van-e baj, mert nem tudom, h mennyi idő után jön a reggeli merevedés, de lennie kell többnyire úgy tudom. :)

2015. jún. 25. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!