Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kuzdjem le ezt a vagyat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kuzdjem le ezt a vagyat?

Figyelt kérdés
Mar attol felall kemenyre a far*am, ha csak meglatok pl a metron egy csajt/not, akinek jol latszik a kilakkozott labfeje a papucsban vagy szandiban... ilyenkor allandoan elkezdek abrandozni, hogy de jo lenne, ha tisztara nyalatna velem... olyan izgato, foleg mikor meg kicsit mozgatjak is a labujjaikat. folyton a noi labakat nezem. Meddig lesz ez vajon 22/F

2015. jún. 24. 09:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Szeress Szeress nem tudok írni neked valamiért :(

De amúgy nagyon szívesen megnézném a tiédet is :D bár vélhetően ugyanaz lenne velem, mint amit a kérdésben is leírtam. nem tudom mennyire zavarna ez téged :) szeretnél beszélgetni valahol?

2015. jún. 24. 09:48
 2/15 neved neved neved ***** válasza:
12%
Napi 2 üveg jack daniels, 1 üveg délelőtt egy üveg délután. Ha ez sem segít akkor keverd a whiskey-t vermuttal! Ha nincs pénzed napi 2 üvegre akkor a daniels helyett használhatsz kannás/tablettás bort! Ezt a műveletet 2 hónapig csináld. 2 hónap múlva keverd az alkoholt szteroidokkal, ezután 1 hónappal a brokid szépen lassan összemegy és elszárad! Sok sikert!
2015. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
73%

Te mindenkinek a piálással jösz?

Nem unod még? Vagy otthon a kannás a menő?

Húzd már le magad a vécén!!! Mindenki hálás lesz

2015. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D


2-esnek annyiban igaza van, hogy ha a kérdés komoly, hogy ezt a vágyat hogyan kellene leküzdeni, akkor tényleg piálva a legcélravezetőbb. :D


Igazából nem hiszem, hogy az ilyen vágy egészséges módokon leküzdhető. (Piálással igen.) "Meddig lesz ez vajon" -- Biztosíthatlak, hogy örök életedre.


Előbb-utóbb elég felnőtté és éretté kell válnia mindenkinek ahhoz, hogy kiálljon a saját vágyaihoz való jogaiért. Akinek nem tetszik, aki nem érti, az marad az ő baja.

2015. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
teljesen normális lábfétisnek hívják keress olyan csajt aki tényleg tisztára nyalatja veled a lábát:D
2015. jún. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni lekuzdeni!!ez a labimadat szenvedely a labak irant ami egyszer jon es utanna nem tudsz mit kezdeni vele!!meg kell tanulni kezelni aztan hasznalni ugy hogy elvezze a partner is!!sokat tudok segiteni a temaban ha erdekel irj privatban :)
2015. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Na jo. Azert ez nem olyan nagy cucc,hogy nyaldosni akarod a nok labat.:D en ezt siman engedbem,igaz nekem semmi extrat nem jelent,de elojateknak be lehet epiteni. Foleg,mert semmi.megalazo,undorito dolgot nem kersz ezzel egy notol. Szerintem mas no sem akad ki ezen. Az en baratom undoritobb dologra izgul,de az is hasonlo. Nekem nem faj,nem rossz,nem alaz meg,neki meg baromi jo.:D
2015. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
mire izgul?
2015. júl. 8. 23:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, engem is érdekel. Mire izgul ő? :D
2015. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 egy csaj 4 válasza:
leszopnalak legszivesebben :D
2015. júl. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!