Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti használtok bármilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti használtok bármilyen krémet/olajat a péniszetekre?

Figyelt kérdés

Nem maszturbálás közbeni krémre gondolok!

Hanem mindennapi ápolásra.


Ha jól tudom a tusfürdővel a makk részt nem ajánlatos tisztítani, mert kiszárítja. Sima víz marad így csak mint lehetséges megoldás. Vagy vannak sima testápoló krémek amit lehet használni ott is?


komoly válaszokat!

köszi



2015. jún. 25. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Külön nem. Természetesen fürdésnél alaposan megtisztítom, de nem hiszem, hogy bármivel jobb lenne, ha krémezném.
2015. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak a jó öreg gépzsírt g3ép és fáradtolajat.
2015. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
WD40, az van rá írva, hogy univerzális felhasználású, kenő, tisztító, szóval pont optimális.
2015. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45 vagyok, de a megmosáson kívül nem kenegetek rá semmit. Sem időnként, sem rendszeresen. Még működik, nem fáj, nem nyikorog, csúszik, ha jó helyre dugom. Azért egy kis női nyál néha nem árt rá!
2015. jún. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!