Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan Mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan Mondjam el a barátnőmnek hogy nagyon sokszor fantáziálok arról hogy más pasival szexel és én végig nézem ahogy megdugják?

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de cask egy szavadba kerül és leápolom a barátnődet.
2015. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 WhiteLabel ***** válasza:
Add meg a számát :-D
2015. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd kicsit kiéhezni szexuálisan,mindig hivatkozz arra hogy fáradt vagy és nincs kedved szexelni. mikor már elég kiéhezett kezdj cuckold filmeket nézni és "véletlen " hagyj egyet megnyitva hogy lebukjál.. ő dühöngeni fog hogy szóval ezért nincs szex mert ilyen perverziókra vered stb ha szerencséd van ő hozza fel hogy ha ezt akarod megkaphatod..mentegetőzz hogy csak fantáziában izgat de nem akarod ezt..egy dühös szexuálisan frusztrált nő úgyis bosszúra szomjazik és minál jobban tiltakozol annál nagyobb az esély hogy félrelépjen..ha mégsem válna be akkor pár nap múlva mondd neki hogy teljesen igaza volt és tényleg erre vágysz,a nők imádják ha igazuk van és talán eléred a célod..
2015. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi már szervezzük a 3ast, de én csak nézni nem szeretném, hanem közösen kényeztetjük majd bnőm.
2015. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pszt! ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen beállítottságú.

Teszem azt, ha olyan, mint én lehet alád rúg vagy kettőt és azt mondja, "rendben szívem, most már úgy is csak keresztapa lehetsz".

Viszont vannak olyanok, akiknek ez bejön.

Puhatolózzál.

Hány éves a barátnőd? Mióta vagytok együtt? Mennyi pasival volt előtted? Ezektől is függ, hogy ilyenbe belemenne-e.

Mert mondjuk tegyük fel, fél éve vagytok együtt és Te voltál neki az első, lehet nem lenne valami jó ötlet. Főleg, ha még fiatal is :)

24/N

2015. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!