Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajom addig feszegette úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom addig feszegette úgy mond ezt szex többen dolgot hogy lassan én is kíváncsi kezdek lenni milyen lehet ha más előtt szex vagy esetleg mással szexel mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Izgi.
2015. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha az enyém kérné már istennő lenne de nem akarja ki próbálni szerintem tedd össze a két kezed

Na de csak ésszel csak akkor és azzal akivel nagyon nagy az összhang és mind ketten akarjátok

Szerintem egy Swinger Club ba nézzetek szét ott mindent lehet és semmi sem kötelező és először nézzétek meg esetleg sex csak ti ketten nézhetik ha akarjátok és ti is szét nézhettek!

Mióta szeretném ha ilyeneket mondana ???

2015. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem meg pont az érdekel, hogy milyen az, ha előttem szexel két ember. Nagyon izgi lehet. :)
2015. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Édes jó Istenem, ne beszéljetek már úgy a szexről, mintha nem egy gyönyörű dolog, hanem egy sport lenne! Ti most komolyan felizgulnátok azon, ha a párotok a szemetek láttára csinálná valaki mással? Itt persze dumáltok, de fogadok, élesben megenne a féltékenység, ha meg nem, hát az elég nagy baj!


Kedves kérdező, ha a barátnőd több fiúval akarja, akkor nem lehetséges, hogy nincs már megelégedve veled? DE IGEN!!

2015. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát kedves 4 es először is nem azt írta a kérdező hogy jól meg akarta baszatni magát 3 férfival a felesége hanem érdekelné az hogy más előtt vagy egy másik párral egy szobában egymás előtt a sex milyen

És vagy egy másik párral közösen egy szobában akivel össze ismerkednek nem 10 perces ismerkedés után hanem több találkozás után esetleg közös nyaralás stb után ha mindenkinek tetszik a dolog és elfogadják a másikat

És ez még mindég jobb mint amit a fél világ /az ilyen nagyok hűséges vagyok típusú ny....ak/csinálnak hogy össze vissza meg csalják a férjüket feleségüket és utána még a szemébe is hazudik szemrebbenés nélkül mert ő a szüzesség mintaképe na én ettől hányok

Ettől még mindég jobb ha egy megbízható ismerős párral együtt feldobják a szexuális életüket még ha csak egy egymás előtti sex el is


40/F

2015. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!