Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoktól kérdezem, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem, hogy a szájban történő ejakulációt miért nem szeretik?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 00:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed?
2015. jún. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Barátnőm nagyon nem bírta elviselni.
2015. jún. 27. 00:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Az megesik, hogy valaki nem szereti, de megnyugtatlak, hogy nem mindenki ilyen.
2015. jún. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 SweetLady ***** válasza:

Akkor miért nem úgy teszed fel a kérdést hogy:

Az a nő aki nem szereti hogy a szájába élveznek, az miért nem szereti?


nem minden nő nem szereti jelen pill hanem a barátnőd :D


kérdezd meg tőle, lehet az íze nem jön be vagy neki túl sok tudom is én nem ismerem :D

2015. jún. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nyugodt vagyok. Teljesen tiszteletben tartom, ha valaki nem szereti. Szerintem kierőszakolni semmit nem szabad. Nem vezet sehová.
2015. jún. 27. 00:50
 6/14 SweetLady ***** válasza:

viszont a beszéd igen

kérdezd meg

2015. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az íze miatt valóban.
2015. jún. 27. 00:51
 8/14 anonim válasza:
En szeretem:)
2015. jún. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

4 lánnyal voltam az életben, abból 2 egyből hagyta, 1 meg kb fél év kapcsolat után.


21/F

2015. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van, aki az íze miatt (nagyon tudják befolyásolni a táplálkozási szokások, illetve az, hogy valaki dohányzik-e), van, aki az állaga miatt, van aki a garatreflex miatt stb.


Ha neked más sikerült kiderítened, hogy a te barátnődnek az íze a probléma, akkor ilyen irányban van mozgástered. A neten elég sok információt találsz arról, hogy milyen ételek hogyan befolyásolják.


Nem eszel esetleg sok tartósítószeres ételet, gyorskaját vagy kínai kajákat, amik pl. köztudottan nagy mennyiségben tartalmaznak egy nátrium-glutamát nevű ízfokozót, aminek töményen borzalmas íze van, és kiválasztódik a spermába is?

2015. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!