Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy valaki szereti a BDSM jellegű dolgokat?

Figyelt kérdés
Mindig érdekelt ez a téma, mivel én is szeretem a domináns - szub dolgokat, de a durva BDSM et nem. Nem tudom mi lehet az oka ezeknek a hajlamoknak.... Lelki okok vannak a háttérben? Ha igen akkor pontosan milyen okok?

2015. jún. 27. 15:05
1 2 3
 1/25 Missi_Key ***** válasza:

te miért szereted a dom-sub dolgokat? ..lelki dolog?


am nem mindig lelki...van aki csak szereti és kész..mint a kedvensz szám, csak választasz egyett ami szimpibb..

2015. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nálam egyértelműen lelki okai vannak.
2015. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Én azt vallom, hogy fölösleges belemenni ennek a pszihológiájába. Élvezni kell és kész :)

L

2015. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Van olyan akinél lelki dolog, de nem mindenkinél van így magamat is beleértve. 19/L
2015. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
A szubmisszív oldalról tudok nyilatkozni, de nyilván egy dom esetében is fennállhatnak ezek a dolgok, gyerekkori élmények/traumák és a neveltetés alakította ki leginkább az ilyen jellegű vágyaimat.
2015. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen az ízlése, ennyi. Nyilván van, akinél lelki okai is vannak, de a legtöbben egyszerűen csak szeretnek kísérletezni és izgalmas dolgokat kipróbálni.
2015. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs, nálam semmi neveltetésbeli dolog/lelki trauma nem áll a háttérben, és már gyerekkorom óta vonzódom az ilyesmihez :D

tényleg nem mindig van lelki oka a dolgoknak, egyszerűen lehetünk csak ilyenek :) mindenesetre szeretem azt a plusszt, amit ad, csak éppen nehéz olyan pasit találni, aki vágyik rá és egyébként nem egy agresszív állat :D

2015. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Elnyomják az embert a szülei, nem engedik kibontakozni. Vagy más emberek megfélemlítésben tartották fiatal korában. Ilyesmikre vezethető vissza, és meg is szüntethető az ok pszichoterápiával.

Ilyenkor, az elnyomás miatt nem tudja az ember saját magát megvalósítani az életben, ahogy szeretné, és sokszor a szexualitás kissé szokatlanabb területén jön elő a kibontakozni akarás.

2015. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
#8 Jól rátapintottál, legalábbis én is erre vezettem vissza.
2015. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

9-es: 8-as vagyok. Beszéltem pont itt ezen az oldalon, akinek megszűntek a mazochista hajlamai pszichoterápiával, pedig nem is emiatt ment terápiája. Ahogy teljesebb életet kezdett élni, eltűntek ezek a dolgok is az életéből.


De pl. a neten sehol nem lehet erről semmit találni, mert talán hétpecsétes titkok ezek, és a hétköznapi emberektől elzárják a szakemberek a szexuális érdeklődéssel kapcsolatos dolgok kialakulásának okát. Valószínű azért, mert felháborodást keltene, pl. a homoszexuálisoknál.

2015. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!