Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a szeretőm csak havonta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretőm csak havonta akar velem találkozni az kevés, vagy átlagos? 18l

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Enyhén szólva :) Én jóval többször tenném :) 25/F
2015. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vagy ilyen az étvágya, vagy van neki több lány is.

Egyébként párkapcsolatban élsz?

2015. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 RRR ***** válasza:

őrá nem illik a szerető jelző


szerintem heti4-5 alkalom!!!

2015. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Olvastam a kérdésed és…

Abszolúte kevés hogy csak ilyen ritkán találkoztok. Bár én azt sem értem miért van 18 évesen már szeretőd, miért nem valami hosszabb távú még akkori ha „csak” szerető. Én inkább azt kérdezném, miért van ilyen fiatalon már szeretőd…

2015. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Havi egy az nem szerető.

Attól tartok, kedvesem, hogy ideje őt útjára indítanod.

2015. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lennék a helyében gyakrabban
2015. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az a szomorú h ennyi idősen szeretőd van

biztos oka van, hogy nem akar találkozni veled, nekem se kellenél

2015. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, amikor szeretőm van, legalább heti két délutánom az övé. Havi egy, az már az alkalmi szex határát súrolja.
2015. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szeretőd biztos nincs,az csak a hàzasoknak van,érdekes lenne ha ennyi idősen már lenne férjed,plussz még szeretőd is.Neked kell tudnod,hogy ez elég-e neked,mi nem tudjuk milyen igényeid vannak.
2015. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 DreamWeaver ***** válasza:
97%
A szeretői viszony attól szeretői, hogy egyszerre alkalmi és rendszeres. Szerető az, aki házasság, vagy párkapcsolat mellett tart fenn egy párhuzamos viszonyt. Ezzel természetes módon együtt jár a korlátozottság. Ez csak akkor működik, ha a diszkréció mellett mindkét fél vállalja. Ha valakivel heti 3-4 alkalommal összejársz szexelni, az nagy eséllyel nem szeretői viszony, hanem szexkapcsolat. Egyébként meg ezt Neked kell tudnod, hogy Számodra ez kevés, vagy elegendő. Ha kevés, akkor válts partnert. Ha úgy érzed, érzelmi szálak is megmozdultak köztetek, akkor el kell gondolkozni. Egy férfi a családját egy szeretőért az esetek többségében nem hagyja el. Ha a szeretőd "csak" párkapcsolatban van, akkor ott van előtte a válaszút. Ha Te is párkapcsolatban vagy a szeretőd mellett, Előtted is ott a válaszút. A kérdésedre a választ leginkább Te tudod megadni.
2015. jún. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!