Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van barátnöm de én titokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnöm de én titokban lefeküdtem e prostival, ez most megcsalásnak számit?

Figyelt kérdés
barátnömnek nincs tul nagy melle, ennek a prostinak viszont hatalmas cicijei voltak, és muszáj volt kiprobálnom, ugyse derul ki soha, de am ez megcsalás? hisz ez csak egy prosti volt

2015. jún. 28. 18:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Nos cimbora...emberségből többszörösen is 1-es :D Amúgy igen, ez is az...
2015. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
94%

Igen, ez az!

Szégyeld magad, remélem a barátnőd nem sűrűn adja oda magát neked, sokkal jobbat érdemel!

2015. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 RRR ***** válasza:
96%

az

és igen aljas az ok is

2015. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
19%
Megcsalás persze, de ha nem mondod el, akkor nem tudja meg és béke van... de ne forduljon elő többé, elég genny dolog. Le is cumizott, smároltatok is? Mert úgy van esélye komolyabb nemibetegség átadásának is, főleg ha nem volt szűrőpapirja sem.
2015. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
Ha bal kézzel ütöttem meg az arcod,pedig jobb kezes vagyok,akkor ez pofonnak számít?
2015. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
66%

te birka

kettővel kell egyszerre mert semlegesítik egymást és az már nem megcsalás

2015. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
92%
Igen, megcsalás.
2015. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem attól függ, hogy megcsalásnak tartanád-e, ha a barátnőd egy férfi prosti szolgáltatásait venné igénybe, úgy, hogy sosem tudod meg, mert neki hosszabb és vastagabb a pénisze, mint a tiéd, és úgy érezte, muszáj kipróbálnia, hogy az milyen érzés.
2015. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
10%
Ameddig nem a feleséged, nem számít megcsalásnak.
2015. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
94%

Neked sem a külső a lényeg, az a fontos.

A férfinem igazi mintapéldánya vagy.

Megcsalás... de neked nem mindegy?

Ezek után bízzunk meg az emberekben. "Ha nem tudja, nem fáj..." Tiszta szívvel remélem, hogy ezt egyszer visszakapod :)

2015. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!