Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha bemegyek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha bemegyek a plázába és leülök valahova és sirok meg szomorkodok, akkor van rá esély hogy valami jo csaj odajön hozzám és megvigasztal?

Figyelt kérdés
ez beválhat?

2015. jún. 29. 18:35
 1/10 aladar12 ***** válasza:
100%
ezt max úgy tudnám elképzelni, hogy ki vagy kicsit nyalva és van nálad egy csokor virág. akkor talán nem röhögnek ki és valami nagyonnagy szívű lány odamegy.
2015. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem fog odamenni

Egy siro pasi cseppet sem omponal a noknel

2015. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább szánalmas lenne. Lehet belegondolnának,mi lehet a bajod és jól körbenéznének,hogy "jé ez sír..." de ezen kívül nem hiszem,hogy történne érdekesebb. Ha pedig valamelyik csaj oda menne,akkor az biztos szánalomból,nem pedig vonzalomból. Nagyobb rá az esély,hogy egy anyuka,vagy egy idős néni talál meg.
2015. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megsebesülsz, akkor több esélyed lenne. De akkor is csak abban az esetben, ha nem rinyálsz többet a kelleténél...
2015. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
ferfi vagy, vagy valami kis b* zi? ezert tart itt a vilag...
2015. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha én látnék így sírni valakit, akkor nagyon valószínű, hogy odamennék megkérdezni, hogy segíthetek-e, vagy szeretne-e esetleg beszélgetni.


De egyrészt nyilván azt hinném, hogy valami nagyon komoly dolog történt vele, ami megviselte (tragikus hír, vagy ilyesmi), másrészt én nem az a jó csaj vagyok, akire te vársz, meg már nem is a "csaj" korosztály.

2015. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát figyelj ha oda is mennek, nem azért hogy később összegyere velük.....
2015. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az tortenne ami akkor tortenik mikor kiirod ide hogy szomoru vagy es beszelgetnel. jelentkeznek csajok, de egyikkel em lesz komoly, azert mert nem tudsz nokkel ugy kommunikalni hogy nekik ez jo legyen. azt kene megtanuljad eloszor.

meg ha mar ilyesmit akarsz miert nem gyujtesz erteket azeletedbe? 20fekvotamasz naponta is tobb mint csak nezni doktor houst..

2015. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én elég valószínű, hogy odamennék hozzád, de tényleg csak segítés, nyugtatás céljából, mert gondoskodó típus vagyok. Ha elkezdenénk beszélgetni, és szimpi lennél, meg külsőleg is megfognál, akkor végül is lehet, hogy benne lennék egy újabb találkozásban. Szóval most csak azért, mert egy pasi sír, nem fogom mindjárt elutasítani, sőt az nekem kifejezetten pozitív is, ha vannak érzései és azokat őszintén ki is fejezi. Csak mondjuk az sem mindegy nyilván, hogy min sírsz, mert ha nem olyan komoly dolog, akkor azért valószínűleg arra gondolnék, hogy valami kis "bibi" van nálad. Plusz, ezt a direkt sírós dolgot azért egy idő után le lehet vágni, mert annyira jó színész nem gondolom, hogy vagy, hogy ezt végig be tudd kamuzni halál komolyan és fajdalommal telin. No meg akkor egy komoly dolgot kell kitalálnod, amin sírsz, és nem biztos, hogy olyan jó alappillére lenne egy ilyen nagy hazugság egy kapcsolatnak. Ha meg csak kalandot keresnél így, akkor hidd el, nem azok a lányok fognak odamenni hozzád, akik olyasmiben benne lennének. Arra jobb valami bulihely, ahol még véletlenül se sírjál (bár a fene tudja a részeg/beszívott csajoknál)! :D

Szóval én a helyedben azért nem így próbálnék csajozni, de egyszer-kétszer végül is megpróbálhatod, ha annyira nagyon akarod, csak nem vennék mérget a biztos sikeredre. :D

2015. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kizárt
2015. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!