Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem találok egy dominát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy dominát párként?

Figyelt kérdés
22/F

2015. jún. 29. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz helyen keresel :)
2015. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol kéne?
2015. jún. 30. 07:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Diszkóban kéne, meg olyan helyeken, ahol mindenki más is ismerkedik. Csak aztán a lányok szemébe nézve kellene felvállalnod a vágyaidat, bevállalva hogy iksz százalékuk nem érti, és figyelni a közvetlen jelekből, hog yki az, aki viszont igen.

Játszani kell a lányokkal, behódolósdit. Minden alkalmat megragadni, hogy "tréfából", szerepjátékkal, kis királylánnyá tedd őket, térdre borulj és kezet csókolj nekik. Aztán figyelni kell, hogy ki az, akinek benedvesedik erre a bugyija, és amint megvan, könyörögni neki, hogy vigyen haza és láncoljon téged az ágya végébe. Pillanatok alatt levágja nálad is, aki érzi, érti, miről beszélsz. Aki nem, akinek ettől fura vagy, az úgyis mehet a levesbe, ne foglalkozz vele. De akinél megvan az együtt rezgés a játékos behódolásodra, azt hetek alatt saját domináddá emelheted, csak ügyes legyél és bevállalós.


De tényleg, nem tudom, hányszor kell ezt még leírnom a különbözőképpen feltett ugyanolyan kérdésre.

2015. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze te úgy érted a kérdést, hogy hol vannak azok a lányok, akik majd maguktól odajönnek hozzád, és megkérdezik:

"Szia, kedves laborult, én egy domina vagyok, felfofozhatlak és csicskáztathatlak egy kicsit? Légyszi, nyald már tisztára a talpaimat!"


Na ez a felejtős. Nyugdíjas korodig várhatod.

2015. jún. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!