Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 65 éves férfi meg tudna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 65 éves férfi meg tudna erőszakolni egy sokkal fiatalabb nőt?

Figyelt kérdés

Fizikailag képes lenne megtenni? Illetve, ha igen, akkor képes lenne teherbe ejteni?

És egyéb értelemben is képes lenne ilyesmire? (Lelkileg)

Vagy ez nagyon egyénfüggő?

A lány az unokájával egyidős.

Kíváncsi vagyok mindenki véleményére. (Esetleg tapasztalatok?)


2015. jún. 29. 20:52
1 2
 1/11 To7ka ***** válasza:

Ha fizikailag képes lenne rá, én fizikailag képes lennék nagyon megverni.

Egyébként sajnos valószínűleg még igen. Termékenynek valószínűleg termékeny (millió egy más dologtól függ, kortól a legkevésbé).

Lelkileg talán az élete adhat rá választ, házasságban él-e, ha nem mióta, milyen veszteség érte, milyen félelmei/vágyai vannak, van-e tartós betegsége, agresszív-e, stb...

Ilyen esetben mennyire szereti az unokáját, és a szó mindkét értelme fontos lehet... Milyen az unokájával, tiszteletben tartja és imádja mint a nagyapja, vagy viselkedett már furcsán vele...

Bár elég vad, hogy egyáltalán felmerül ez a kérdés.:/ Futásban, ha nem túl edzett a "férfi", valószínűleg győzne a lány, de ismerje meg előbb a helyet, szülei tudjanak róla, szülők mutatkozzanak be a nagypapának (fogalmam sincs miért merült fel a kérdés)..

2015. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kérdés lényegét.
2015. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fizikailag a dolog nagyon emberfüggő. Mert a kis törékeny nőket simán le tudná teperni. 19 éves vagyok személy szerint, de engem egy jó erőben lévő huszonéves se tudna földre vinni. Egy 65 évest hátrakötött kezekkel hatástalanítanék.

Szerintem 65 évesen még tudnak gyereket csinálni a pasik, szóval igen, teherbe tud ejteni valakit.

Lelkileg is képes lenne, ha egy elborult agyú seggarc lenne. De egyénfüggő, ahogy írtad.

2015. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy átlagos 65 éves bácsi már nem képes teherbeejteni egy nőt,ugyanis fel sem àll neki,de ha valami csoda folytàn mégis potens lenne még,nem lennének életképes spermiumai,és egy fiatal lány simán lerúgná magáról.
2015. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. jún. 29. 21:56
 6/11 To7ka ***** válasza:
4-es, kérlek ne írj hülyeséget!:) Egy férfi termékenysége maximum a külső behatások tekintetében jellemezhető korával, kifejezetten életképesek maradnak normális esetben 65 évesen is.
2015. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te írsz hülyeségeket,a férfiaknàl ugyanúgy szàmít a kor mint a nőknél,szerintem ezt màr a kisiskolàsok is tudjàk.
2015. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én sem értem a kérdést

sajnos igen bármilyen korban megerőszakolhat---

2015. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Muszály?
2015. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Goethe német költőt 83 évesen bíróság elé idézték gyerektartás fizetése ügyében.
2015. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!