Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van köztetek scizofrén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van köztetek scizofrén beteg és férfi és tisztában van azzal, hogy kezelésre szorul vagy napi tabletta vagy havi injekció által, akkor azokhoz szólna a kérdésem!?

Figyelt kérdés
Ti észrevettetek a szexuális aktivitásotok csökkenését? Zipadéra injekció mellékhatásaként ezek a panaszok jelentkeztek. Meg a műszer nem mindig akar működni. Úgymond nincs erekció. :( Ti hogyan kezeltétek ezt a problémát?Esetleg tudtok olyan készítményt ami ezt orvosolja? Vagy esetleg olyan orvost , oldalt aki/ami ezzel foglalkozik?

2015. júl. 1. 00:41
 1/9 LePeDő ***** válasza:
Sajnos az ilyen gyógyszereknek vannak mellékhatásai... Saját pszichiáter nem segít ebben?
2015. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pszichiáter ezen nem tud segíteni. MAx csak könnyítesz magadon hogy valakinek elmond a ezt a problémát. Nem tapasztaltam.


De ,hogy a szexuális éhséged 0-la az teljesen a gyógyszer mellékhatása. Sajnos tapsztalat.

2015. júl. 1. 01:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért kellene ezt elmondani az orvosodnak.Hátha lehetne más gyógyszerrel helyettesíteni a meglévőt.Aminek esetleg nincs ilyen mellékhatása.
2015. júl. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondtam a dokimnak is,aki nő, szerintem ő ezt az érzést nem tudja átélni. Bár a nőknek is van szexuális éhségük. :) Kipróbáltunk más fajtát,de annak az eredmény az volt, hogy az ejakulációm nagy mértékben kevesebb lett.
2015. júl. 1. 01:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt akartad írni,hogy gyakran elmaradt az ejakuláció?Mert az is előfordulhat valóban.Azért kell(ene) további gyógyszerekkel kísérletezni amíg meg nem találjátok a megfelelőt.

Én az antidepikkel voltam így anno.

F40+

2015. júl. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem az egyik gyógyszertől asszem az Xipadérától volt kevesebb ejakulációm.Azt már nem kapom. Mondott a dokim egy 3. félét de azt még nem próbáltam ki. A mostanitól meg nem akkor működik a műszer amikor kellene. Mindenképpen megemlítem a dokimnak.


Neked nem csökkent a szex utáni vágyakozás?

2015. júl. 1. 02:14
 7/9 anonim ***** válasza:
De volt.Az antidepiknek és szorongásoldóknak gyakran vannak ilyen mellékhatásaik.
2015. júl. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, részvétem kishaver!


Nekem férfi volt a kezelő

orvosom, még is azt mondta

hogy nincs más megoldás.

Kompromisszumot kell kötni

ezzel! Hiába váltottam látott

más orvos is, de neki lett

ebben igaza.


Javítható a dolog, de

minőségben az igazi nem

lesz a szexuális életed!


Három tippet azért adnák:


- Próbáld meg a napi

dózisodat úgy bevenni hogy

két adagra osztod szét, a

gyógyszert. Felét reggel

veszed be, a másik felét

pedig este. Így a

mellékhatások intenzitása

alacsonyabb lesz.

- Andriol Testocaps

kapszula, ezt az urológussal

beszéld meg. Ha elmond mi a

problémád felírja, ne

szégyeld!


- Lecitin tabl. Vény nélkül

kapható, a proszta válaék

termelését serkeni, ezáltal

az ondó mennyiségét növeli.


Ezektől úgy kb, napi három

aktus garántált!

2015. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a tippet, fel fogom keresni az urológust is.
2015. júl. 1. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!