Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mekkora volt a legnagyo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mekkora volt a legnagyobb méret amivel találkoztatok és volt hogy fájt is?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem mászkálok mérőszalaggal :D
2015. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjuk a mai fiatal csajok farokmániásak,biztos nem mérted meg,kamu
2015. júl. 2. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted szex előtt azzal kezdem, hogy akkor lecentizem? :D
2015. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
44%
én se találkoztam még olyannal, aki szex előtt lemérte volna... 27/f
2015. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

szex előtt nem is mérik de mikor jol bevágok nekik néha mondják úristen mekkora ez? de jolesik

majd mikor végeztem megmérik bár nem kicsi de jó átlagos

2015. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Kb 22 leghosszabb, de az nem fájt.

Akivel fájt neki jóval kisebb volt, és nem a mérete miatt fájt, hanem mert béna volt.

24L

2015. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

annixra gáz. most ide írnak azok a női hozzászólók akik jönneka centizéssel, egy másik kérdésben meg mind magabiztosan állította, hogy centire pontosan mekkora volt.


szánalom, buta együgyű némberek

2015. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!