Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Legcikibb villantás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Legcikibb villantás?

Figyelt kérdés
Lányok legcikibb villantás?Rajtakapás (intim dolgon)?kor?

2015. júl. 2. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére nem hordok pcsanadrágot és hsonlókat, amiből mindenem kilóg, mert semmi kedvem ahhoz, hogy az olyan férfiak a nyálukat csorgassák az utcán, mint te, kérdező. Ezért aztán nincs villantás sem.
2015. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Prűd p*csa! :-)
2015. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, ha valaki meg nem úgy viselkedik, mint az első hozzászóló, a "prűd pcsa", akkor meg r.bancnak lesz titulálva meg könnyűvérűnek. Nektek semmi sem jó
2015. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolában a wc előtt a barátnőimmel vártuk, hogy az osztálytársunk kijöjjön. egy lenge felső volt rajtam felül gumis. egy srác jött velem szemben és a barátnőm lehúzta a felsőmet úgy h teljesen kilátszott a mellem. A srácnak meg leesett az álla. Szó szerint
2015. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne prűd mert nem öltözik r*b*ncosan, csak megfelelő mértékű önbecsüléssel rendelkezik, tudja magáról, hogy nem kell kiraknia mindent, hogy lenyűgözzön minket férfiakat ! :)
2015. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
5: Az önbecslésünket NEM a szoknyánk hosszúsága, vagy a dekoltázsunk mélysége határozza meg...
2015. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
...hanem a f * szunk hosszúsága.
2015. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

az iskolaudvaron táncpróba előtt forogta a szoknyámban, eléggé hosszú szoknyában voltam, nem hittem volna, hogy felpörög. a szél is fújt, és egyet fordultam gyorsabban, és a szoknyámat a szél felcsapta az arcomba teljesen. ráadásul pont a táncos fiúk felé :D

15/L

2015. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Aqua World-be mentünk a családdal és az egyik csúszdáról, ahogy csúsztam teljesen elcsúszott a bugyim. Nem akartam ott lent mindenki előtt megigazítani, ezért törölközőt magamra csavarva eltipegtem egy nyilvános WC mögé. Levetettem a törölközőt és úgy gondoltam, ha picit letolom a bugyim és vissza akkor tökéletes lesz. Le is toltam annyira, amennyire szükséges volt, de ugye akkor elől már majdnem minden látszott, erre bekukkant a WC mellől egy ismeretlen férfi. Később kiderült, hogy valami haverját kereste, aki direkt elbújt, de én meg óriási zavaromban még pár másodpercig elfelejtettem visszarángatni magamra a fürdőruha alsómat. Utána még néhányszor szembe találkoztam az illetővel, azóta már nevetek a sztorin, de tizenhét évesen ciki volt.
2015. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
na az utolsó beírás miatt érdemes idejárni:-) köszi
2015. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!