Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleutkozik a penisz a mehszajba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleutkozik a penisz a mehszajba?

Figyelt kérdés
Tegnap eszleltem ilyet eloszor, a penisz teljesen behatolt, az meg egesz turheto volt , de a heves mozgas kovetkezteben nyomo, nyilalo fajdalmat ereztem az egesz also tajekon, fokent elol! Ez mitol lehet? Talan beleutkozott a mehszajba? Egyebkent 25 cm koruli merettel rendelkezett az illeto. Ez idovel jobb lesz? Es korral esetleg osszefugghet? Elore is koszonom
2015. júl. 2. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sosem lesz jobb
2015. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ekkora pénisztől mégis mit vártál?
2015. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:

Aztamindenitnekikislány...

Igen, egy szó a válasz a kérdésedre.

25/F

2015. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, beleütközhet. Valaki szereti, sőt élvezni is tud tőle, valaki viszont kórházba kerül, olyan görcsöt kap tőle utána.
2015. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt olyan csaj, aki élvezte, ha gyengéden, vagy kicsit hozzáütődik, volt olyan aki imádta, erősen. Volt olyan, aki nem olyan hű de nagyon rajongott érte. És igen, fájhat.
2015. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Maga a hüvely átlagban 12 cm hosszú, hát hogyne ütközne már bele.
2015. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

azért ez hülyeség hogy 12 cm hosszú.


Barátomnak majdnem hogy 20 cm, és tövig megeszem! Exemnek alig volt 17 és már gondok adódtak.


Miért?


Mert a mostani barátom hihetetlenül jó az ágyban az exemmel pedig csak egy megengedett dolog volt.

2015. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a hüvely nyugalmi állapotban 8-10 centi, de akár a duplájára is tud nyúlni.

Ezért is tudom tövig bedugni :P

2015. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

az én 18 centisem is több lánynál falba ütközött de volt ojan hejzet meg pozitúra meg a csaj is izgalomba hogy elnyelte teljesen mindet na az nagyon jó érzés mindkettőnknek

orgazmus után benn is hagytam igy nemsokára meg egy dózist kapott a csaj

élvezte nagyon

2015. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
9-es az élő példa a "hosszú farok-rövid ész" szabályra
2015. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!