Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 160 cm magas,60 kilós lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160 cm magas,60 kilós lányok, a ti paramétereitekre hogy reagálnak a férfiak?

Figyelt kérdés
Molettnek érzitek magatokat? Milyenek a környezetetekben lévő pasik visszajelzései az alakotokra? A vonzó kategóriába sorolnátok magatokat?

2015. júl. 2. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én megkérdezem a méreteit úgy reagálok, ha nem látom élőben. A kövértől a kisportoltig bármilyen lehet...
2015. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de szerintem ez éppen ideális!
2015. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Túl sok! Ennél a magasságnál 45-50 kg a szexy.
2015. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3: Fiú vagy vagy lány? Korod?
2015. júl. 2. 17:15
 5/14 anonim ***** válasza:

#3! Ez azért erős, hogy te behatárolod, hogy hány kilóig "szexi" egy nő. Nagyon sok tényezőtől függ a szexiség, ne rombold már az olyan lányok önbizalmát akik 60 kg-mal is jól érzik magukat.


Kérdésre a válaszom: ha arányos a lány, teljesen ideális és gyönyörű. Nem molett... Sajnos a 21. században már teljesen relatív fogalom a kövérség, molettség, éppúgy a soványság is. Kinek mi a zsánere.

2015. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kövér vagyok, nem szégyen. :D nem vagyok vonzó egyáltalán, de csak magamnak akartam megfelelni, de ez se jött össze XD nem tudom, a srác haverjaim kövérnek tartanak :D legalábbis gondolom.
2015. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én ilyesmi alkattal rendelkezem. Szerencsém, hogy arányos vagyok (vékony derék, szélesebb csipő és váll.. ha nem lennék molett, akár homokóra alkatom is lehetne) és, hogy sportolok mellette, így nem vagyok olyan "folyékony", hanem kicsit masszívabb, izmosabb, de nem mint egy súlyemelő, hanem csak kicsit feszesebb a testem, a bőröm.

Sanos egészségügyi problémák miatt nem tudok lefogyni jobban, és ez természetesen zavar, hiszen nem járhatok strandra, meg rövidebb szoknyát sem vehetek fel.

Egyáltalán nem találom magam vonzónak.

Azzal vigasztalom magam, hogy az alkatom a termékeny nő képét közvetíti :D

De azt meg kell, hogy valljam, sok fiú közeledik hozzám, bár nyilván a legtöbbjük kövérnek tart. NEm kapok olyan sok bókot, mint mondjuk egy mai sztereotípiáknak megfelelő lány, de azért nem mondanám, hogy egyáltalán nem vesznek észre.

De ha le is tudnék fogyni, akkor sem akarnék 45 kg lenni. ;)

2015. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonló paraméterekkel rendelkezem, nem mondanám magam kövérnek, bár vékony sem vagyok. Inkább teltebb. A derekam viszont kifejezetten vékony és amolyan nőies idomokkal rendelkezem. És bár férjnél vagyok, tehát nem ismerkedem, viszont sok pozitív visszajelzést kapok a férfiaktól, szemmel is, de nem egyszer szóban is, vagy éppen próbálnának velem kapcsolatot is teremteni, persze hiába.:)

De nem tartom magam ennek ellenére jó nőnek, persze jó dolog, hogy vannak pozitív visszajelzések a külsőmet illetően, de a jó nő kategóriától én azért messze érzem magam. De adok a külsőmre és próbálok csinos lenni.

2015. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hajtanak rád a palik és te ennek ellenére nem tartod magad jó nőnek?:O Akkor mégis mi a 'jónőség' fokmérője ha nem a férfiak visszajelzése..? Pont, hogy EZ AZ, csajok! :D
2015. júl. 2. 19:09
 10/14 anonim ***** válasza:

"Hajtanak rád a palik és te ennek ellenére nem tartod magad jó nőnek?"

Nem. Lehet, hogy sokaknak tetszik a látványom, de én akkor sem vagyok elégedett magammal. Ha úgy tetszik nem tartom magam csúnyának, mert akkor nyilván a kutya nem nézne rám, pláne nem lennék férjnél, de azért a jó nőtől messze vagyok, ahhoz azért több mindennek jobban kellene lennie rajtam.:)

2015. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!