Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Nektek megfordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Nektek megfordult már a fejetekben az alábbiak közül valamelyik?

Figyelt kérdés

Gondoltatok már arra, hogy belevágnátok egy szexkapcsolatba vagy egy barátság extrákkal kapcsolatba?

Köszi a normális válaszokat!



2015. júl. 3. 11:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Igen, gondoltam már rá, de nem lett belőle semmi sajnos.
2015. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Miért nem jött össze a dolog? Privátban is leírhatod, ha gondolod.
2015. júl. 3. 11:44
 3/25 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam rá, de nekem sem jött össze. Másfelé sodort az élet :/
2015. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
9%

Én csak ilyet keresek,mert párkapcsolatra se időm se kedvem se türelmem,csak barátság extrákkal és érezzük magunkat jól kötöttségek nélkül.


27Ffi

2015. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam, össze is jött. Mármint részben összejött. Mivel még szűz vagyok, és hát lehet hogy közhely, de az igazinak tartogatom magam, így ez egy szexmentes kapcsolat. Minden más megvan, csak konkrét aktus nincs. Nekem ez így tökéletes, egyelőre a srácnak sincs ezzel gondja, jól megvagyunk.

18L

2015. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és meg is valósult, 1 hónapja van egy szexkapcsolatom.
2015. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

persze. nekem ketto volt. de tenyleg nem a legjobb dolog, mert erzelmek igyis ugyis lesznek..

szoval nehez.. de kozben pedig isteni dolog mert nem kell beszamolnod h hova mesz mikor mesz es kivel vagy kozben pedig van szex :) 23N

2015. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Igen, most pont egy ilyenben vagyok.
2015. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Igen, volt egy srác, akivel ilyet terveztünk, de nem jött össze. Egyszerűen rájöttem, hogy mást (mármint nem ilyen srácot) szeretnék.


25/L

2015. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!