Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér vagyok, nincs barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér vagyok, nincs barátom, de rettentően kívánom a szexet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igen,igen mondhatjátok hogy fogyjak le és keressek pasit,de mondani a legkönnyebb. Ezektől a válaszoktól kíméljetek légyszi. Minden vágyam egy barát és próbálkozok is, több kevesebb sikerrel. Még szűz vagyok, tini, viszont rettentően kívánom a szexet. Nembírok magammal. Igen "megoldhatom magamnak is", na de hogy tehetném azt izgalmasabbá? Segédeszközöket még nem használtam,de nem is szeretnék. Arra lennék kíváncsi hogy hogy tudnám színesebbé tenni mindenféle eszköz nélkül, hogy esetleg a csúcson is legyek. Csiklóorgazmusom volt már, de unom. Esetleg az is érdekelne hogy mit tegyek hogy ne gondoljak mindig arra, minden elfoglaltság közbe. Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.

2015. júl. 3. 15:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%
Megismerkednék veled :)
2015. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Tini vagy, normális, hogy folyton a szexre gondolsz. Ne hamarkodd el, ha találsz magadnak palit, mert elhet, hogy később megbánod! Hány éves vagy?
2015. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Lazaruss válasza:
19%
Kedves , husis puncinál jobb nincs 25/F
2015. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%

tenyleg az elso gondolatom h tegyel erte. most nyar van a legegyszerubb, dinnyet enni, gyumolcsok es rengeteg zoldseg, es edzel otthon.


a masik ha nem megy, es nincs akarat erod es elfogadtad magad igy akk pedig nyugodj meg, sokan vannak akik szeretik a molett vagy ducibb lanyokat, lehet eddig rossz helyen keresgeltel. ezen az oldalon is lehet imserkedni, csak persze ovatosabban..


:) sok sikert 23N

2015. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy nem is vagy kövér...

Küldesz magadról egy képet?

22/F

2015. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

Mintha a dinnyétől (amiben az egyszerű cukron, meg a vízen kívül nem sok minden van) meg a zöldségtől fogyni lehetne.


Az eszetlen diétát folytató nőknek el kéne már gondolkozni azon, hogy úgy akarnak-e lefogyni, hogy ruha nélkül is jól nézzenek ki. vagy megelégszenek azzal, hogy a ruha összetartja az a löttyedt testet amit elértek, de ruha nélkül olyanok mint egy telesz§rt búvárruha.

Mert akkor inkább egy ducibb de feszes test mint egy ....


Te meg keress olyan pasit szexre akinek bejönnek a duci lányok, bár a korosztályodban sajnos nem sok van, illetve nem merik felvállalni.

Lefogyni nem a pasik hanem az egészséged miatt kell, de ha azt akarsz, akkor csináld normálisan.

2015. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Jelezném, hogy a továbbiakban mellőzzenek a 60 éves pedofilok. A normális válaszokat pedig köszönöm! Próbálok tenni a súlyvesztés érdekében, de ez lassan halad és a kitartásom se mindig van meg. Mégegyszer köszönöm.
2015. júl. 3. 15:26
 8/28 anonim ***** válasza:

Amúgy meg a mostani tinik egy része erőteljesen testképzavaros attol a mérhetetlen sok szennytől, amit a TV meg a web2 (Facebook és társai) közvetit feléjük.

Tehát én is el tudom képzelni, hogy nem vagy kövér, esetleg csak kicsit teltebb.

2015. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

...a kicsit teltebb pedig már szép és kívánatos, akárki akármit is mond.

(60 éves pedofilok...na szép :D )

2015. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy draga? :D
2015. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!