Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy a kicsi intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a kicsi intim mérettel rendelkező srácok, pasik rendesebbek, nem olyan tahók, mint azok akinek nagy van?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sok esetben igen, de azért általánosítani nem lehet. A többségük viszont szerintem már csak a kisebbségi komplexus miatt is.
2015. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne általánosítsunk. De ők nem tudják kijátszani a menő kártyát, hogy nagy a farkam, na most már akkor semmit se kell csinálnom az ágyban, az tény.:D
2015. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Magamból kiindulva igen. Ha kicsi intim méretem lenne (de nem kicsi, így nem tudok halálpontos adatot adni) tuti rendesebb lennék, örülnék amíg mások nem gúnyolnak ki miatta.
2015. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Nekem méretes a farkam mégis tok jófej vagyok te kis pocs.
2015. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt nem tapasztaltam.
2015. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

A világ legrendesebb pasija volt a szomszédom. Nagyon szeretjük egymást, bármikor számíthatok rá, eszméletlenül aranyos. De egyszer véletlenül rányitottam mikor zuhanyzott és majd' szívinfarktust kaptam... Hogy 23 centi megvolt az holtbiztos.

L

2015. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

x6 -os

nők meg a méretekhez való érzékük .... volt az 16 cm :D

2015. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

#6 vagyok

Tuti nem, az első barátomnak 18 centi volt, Ennyire nem vagyok hülye :D

2015. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy tahót,jól nézett ki a srác,csak kicsi volt a himbilimbije,mindenkivel összefeküdt ... Szóval nem volt rendes.
2015. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Érettebb, tapasztaltabb nőktől hallottam ezt.

Igen, valamilyen olyan oknál fogva, hogy a nagy mérettel rendelkezők többsége nagyképű, és azt hiszen ez elég a nőknek. A nő legyen megtisztelve, hogy megkapja az ő királyi méretét. Jól meg... és itt le van tudva az egész intimitás.

Egyik idősebb kolléganőm úgy fogalmazott "tesztoszteron huszárok".

Míg a kisebbel rendelkező férfiak dolgoznak azon, hogy a párjuknak (is) jó legyen. Sokkal kedvesebbek, több a fantáziájuk, és az orrukat sem hordják úgy fent.


Nekem eddig két barátom volt. Mindkettő átlagos, nem igen nagy. Velük kifejezetten kellemes volt a szex. Mindkettő udvarias, figyelmes volt.

Megjegyzem, nő létemre tudom mi a különbség az 5 centi és a 25 centi között :-)

Én is felismerném egy zuhanyzó férfi méretét ;-)

2015. júl. 3. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!