Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan csaj aki nem túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj aki nem túl duci de szeretne elhízni vagy szeretne jó nagy hasat növeszteni? Akár sok kajával vagy kóla + mentos-al?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csajt aki ilyeneket ír, nekem ez fura elsőre de tetszik mert a ducikat különben szeretem. Vagy csak kábít?

2015. júl. 4. 10:13
 1/7 anonim válasza:
90%
Szerintem ez kamu.. nincs olyan lány szerintem aki a nagy hasat szeretnè, sőt mindegyik a lapos/izmos hasròl álmodozik...
2015. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
létezik ilyen, de szerintem ez mentális betegség...
2015. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kamuzik. Ha pedig innen a Gyakoriról írt, akkor 1000%. Több hasonló "trollal" (Mert ez nem troll, csak nincs rá rendes szavam) is találkoztam már.

"A duci/kövér, illetve hízni vágyó lányt keresek" típusú kérdések miatt kezdték el ezt egyesek.

Arra az esély, hogy komolyan gondolja nagyon minimális.

2015. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
69%

Van ilyen hajlam, de elég beteges dolog.

Mondom ezt úgy, hogy pár éve a barátom hatására én is belekerültem ebbe a feeder őrültségbe, és híztam a kedvéért, de már nagyon megbántam:-S

Az biztos, hogy vannak itt az oldalon bőven kamuzók (gondolom főleg pasik), akik így élvezkednek. Persze ettől még nem kizárt, hogy tényleg ez akarja a lány, de szerintem kamu..:-S

2015. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez elég durva de érdekes dolog szivesen beszélgetnék valakivel ilyesmiről főleg ha valaki próbálta.
2015. júl. 17. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha találnál ilyen jó fajta has fétises csajt akkor nyugodt szívvel átirányíthatod hozzám.Csípem a fajtájukat.:)
2015. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék hízni lánylétemre... szóval
2018. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!