Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti megérzitek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti megérzitek vagy látjátok egy nőn ha kiván titeket?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 11:21
 1/8 anonim válasza:
Hát nem tudom, ha olyan jeleket ad, akkor igen. Valaki meg jól titkolja.
2015. júl. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mondjuk hallottam olyat hogy a férfiak már a nő illatából(feromon)megérzik .
2015. júl. 4. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt az animal planet adón láttad? Mert valamit összekeversz, azok a kandisznók, meg a kutyák, akik megérzik a feromonok illatát, de ők sem azt érzik, hogy pont őket kívánja az adott nőstény, csupán azt, hogy most éppen párzásra alkalmas az állapota.
2015. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha feltűnően megnéz akkor gondolom, hogy bejövök neki mivel nem vagyok egy quasimodo.
2015. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már ismerem, akkor látszik, hogy másképp néz rám.Másképp is ér hozzám. ha nem, akkor nem hinném hogy biztosra tudni lehet.
2015. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Leszólítanak, megkérdezik mennyi az idő, vagy mit merre találnak, esetleg hirtelen meghívnának egy kávéra. Plázákban, áruházakban vagy segítséget kérnek tőlem, vagy melyik terméket ajánlanám, nekem konkrétan melyik tetszik, esetleg nyitvatartásról érdeklődnek. Megdicsérik a mosolyom (főleg a 40-45-55-60) éves korosztály illetve ők azok, akik pár mondattal képesek zavarba hozni erotikus célzásokkal vagy simán kijelentik, hogy helyes vagyok és tetszem nekik. A tini 17-19-22 éves nők inkább a "- Szia, a barátnőmmel arra gondoltunk .." és a "- Szia, ne haragudj, ezt hol vetted .. ?!" vagy a "Te, szoktál sportolni .." szokott lenni. xd Sokszor érzem, hogy méregetnek, beleszagolnak még a levegőbe is utánam .. , esetleg simán rád kacsintanak. De ennél jóval extrémebbek is vannak. 30F
2015. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy a megszólításoknál többnyire hozzámérnek. Keresik a lehetőséget az érintésre. Vannak olyan lányok is,akiket ha pl én szólítok meg így, hogy "Szia." az 20 másodperc alatt elmondja a teljes önéletrajzát én meg pislogok csak, "mi van?!". Az ismerősebb nők közül páran kifejezetten szeretnek beletúrni a hosszú hajamba. Az igazi shock-ot pedig az okozza számomra egy ideje, hogy randira hívnak férfiak is. Az első ilyen jelenetlenél lesápadtam, a másodikat is úgy-ahogy feldolgoztam, de már a 4. férfi hívott .. és már meg sem lepődök :D
2015. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van akinél csak az látszik, hogy tetszem neki, az, hogy kíván e , hogy most leteperne, az nem mindig egyértelmű, maximum ha már tényleg nem bír magával és remeg és nagyon ideges ügyetlen, , elront dolgokat a közelemben.
2015. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!