Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit tegyek ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan egy éve együtt vagyok a párommal, aki teljes mértékben egy romantikus alkat. Rózsát vesz, elvisz vacsorázni, sokszor kedvemre tesz, viszont az ágyban is a lassabb, romantikus szexet kedveli, míg én az igazi, vad, egymásnak esünk és szét... gondolom értitek. Hiába említem meg neki ő azt hajtogatja, hogy nem bírna bántani, pedig annyiszor mondtam neki, hogy nem fájna. Én így nem annyira élvezem a szeretkezéseinket. Szerintetek mit csináljak?



2015. júl. 4. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A "Sziasztok!"-ot írd át "Szia Kedves"-re, és az E/3-at E/2-re, majd küld el neki ugyanezt. Működni fog, vagy legalább kiderül, hogy nem illetek össze...
2015. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már volt, hogy leültem vele beszélni erről. Nagyon vágyom rá, kielégítetlennek érzem magam. De ő csak azt hajtogatja biztosan fájna és ő ezt nem akarja ... Talán tényleg ennyi? nem illünk össze?
2015. júl. 4. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor két lehetőséged marad.


1) megfogod az ágyhoz vágod, és megpróbálod keményen elkapni, meglovagolni, hátha ő is beindul, közben esetleg némi verbális rásegítés, hogy örülsz, amikor ilyen kemény veled, etc (hagyatkozz a fantáziádra)

2) szakítasz vele. egyikőtökkel sincs semmi gond, mindketten tök jó vágyakkal rendelkeztek, csak éppen egymáshoz nem illetek

2015. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaidat!:)
2015. júl. 4. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

eléggé puhap*csnek tűnik a srác

ha egy lány azt kéri rakjuk fel az asztalra és csattogjon aminek kell, akkor azt meg kell csinálni!

minek játsza az anyámasszony katonáját?

ha ő nem fog meg dugni rendesen akkor majd megteszi más, ő meg mehet a lecsóba!

Mondjam a címem?

felcsaplak a motorháztetőre hogy hajoljon a lemez :)

2015. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tartom ezt egy lehetetlen kérésnek, nem értem mitől fél, nem vagy cukorból :)


Szerintem a világ legromantikusab nőjének is szüksége van egy vad kefélésre néha. Ha nem tudod ezt vele megbeszélni akkor tényleg lehet, hogy nem passzoltok össze.


F/29

2015. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy puhapocs. Egyszerűen mást szeret, mint a párja. Ha a srác akarná keményen, és a lány romantikusan, akkor mindenki azt mondaná, hogy egy erőszakos barom a srác, mert nem tudja lassan, finoman, így pedig puhapocs, mert nem tudja keményen :)


Továbbra is tartom, egyszerűen nem illenek össze szexuálisan, az a kérdés, hogy el tudja e ezt a kérdező hosszú távon viselni, ha nem, akkor jobb röviden lezárni.

2015. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanigy voltam. Nem elegitett ki a szex... Szakitottam. Ha az nem megy jol akk veszett ugy. 23N
2015. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
mondjuk egy kérdés van, hogy mennyi ideje vannak együtt. Bár a jelek szerint ez azért nem egy nagyon friss kapcsolat, mert egy kis időre gyakran szükség van, hogy összeálljanak a dolgok, de ha sokadik alkalommal is ugyanez a probléma...
2015. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Majd 2-3 év múlva megy a sírás, hogy miért nem nincs normális, romantikus férfi...
2015. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!