Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mitől lehet szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.Kütyü kérdése:

Ez mitől lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel (18éves, én 19) szoktunk pettingelni, (orális kielégítésnél még tartunk) ami úgy néz ki, hogy elkezdünk smárolni, én simogatom ruhán keresztül, pl a hátát hasát, nyakát, ez tart olyan 2-3percig, majd lefektetem/"ledobom az ágyra" attól függően mennyire heves, ráugrok, elkezdem érzékenyebb helyeken kénysztetni, leveszem a pólóját, maszírozom a mellét, a belső combját simogatom farmer nélkül, és kb 5perc se kell de már benedvesedik, és térhetek rá a dologra, bugyin keresztül először finoman majd egyre durvábban simogatom, maszírozom a csiklóját, közbe néha a nyelvemmel a testén járok hol, mellbimbóján. És kb 5perc se kell és orgazmusa van.

Az egész nem tart tovább mint 10perc, és még lehet ezzel is sokat mondtam, persze van mikor tovább "kínzom".

Mitől lehet ez? Még szűz, talán jól csinálom? Vagy csak egyszerűen könnyen megy el, ő maga nem maszturbál, max pár alkalommal eddig. Nagyon szeretjük egymást, lehet ennyire biztonságban érzi magát velem? Ennyire letud nyugodni?



2015. júl. 5. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Te most panaszkodsz, vagy dicsekszel?
2015. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak kérdezem hogy esetleg mi miatt lehet ez?
2015. júl. 5. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
De micsoda? Hogy pettingelés felizgul, és elélvez a barátnőd? Ez természetes. Ezért csináljátok. Az meg, hogy mennyi idő alatt élvez el, sok mindenen múlik, alkati kérdés, meg mennyire izgattad fel, mennyire kívánja a szexet, mennyire tudja átadni magát az érzésnek, milyen élményei vannak, stb.
2015. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!