Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy a lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a lánynak hamarabb legyen orgazmusa szex közben, mint a fiúnak?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen nektek vagy függ valamitől a lányok orgazmusának gyorsasága?

2015. júl. 5. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet
2015. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, lehetséges.
2015. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csak lehetséges, hanem alapból elvárt dolog.
2015. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki, mert én is erre törekszem, de nem sikerült eddig...
2015. júl. 5. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha a csaj képes a hüvelyi orgazmusra akkor nálam mindig előttem megy el. Önkontroll kérdése ;) 25/F
2015. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet. nekem szinte csak ilyen volt. de persze be ugrott egy egy gyors lövés is.
2015. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne lehetne? Az orgazmus nem valami időzitett óra szerint, vagy matematikai képlet szerint jön. Ha a fiú nagyon jól csinálja, eltalálja, hogy hogy a legjobb, vagy már nagyon felizgatta az aktus előtt a lányt, simán lehet orgazmusa akár pár perc alatt is.
2015. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk rendszerint a párommal mindig úgy van, hogy vagy egyszerre megyünk el, vagy én előbb (én vagyok a nő). Ritka az, hogy ő megy el előbb. Ha van is ilyen, mert azért van, akkor meg rögtön követem én is.

És hogy mi a titok? Ismerem a testem, hogy mi és hogy jó nekem (maszturbáció). A párom kontrollálja magát. Kiismertük a pózt, hogy miként tud a legjobban úgy hozzám férni, hogy pont úgy legyen jó, illetve izgatom közben a csiklómat a kezemmel. Így képes vagyok kb. 2 perc alatt elélvezni és egy hosszabb együttlét alatt akár 6-7 alkalommal is.

2015. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!