Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel már 4 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már 4 hónapja vagyunk együtt, de még mindig várni akar a szexszel. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Semmire nem tudom rávenni. Aszexuális lenne talán? Vagy nem bízik bennem? Esetleg nem is kíván? Mindig annyi a válasza, hogy még nem,, és terel. Tegnap kicsit idegesebb voltam és azt mondtam, hogy más nem várna rád eddig, erre elsírta magát. Őszintén szeretem, de már kivagyok tőle. Szerintetek van értelme folytatni?
2015. júl. 5. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2015. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én 21, ő 18...
2015. júl. 5. 18:30
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy érzed, a döntést neked kell meghoznod, de ilyenkor már én is elgondolkodnék a szakításon. Még ha adna valami nyomós érvet, na de így...
2015. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbálom mindig faggatni, hogy mi a baj, de ilyenkor folyton csak terelni próbál és nagyon érzékeny. Múlt vasárnap nálunk volt és együtt ebédeltünk a családdal. Apám elsütött egy ártatlan poént ami nem is neki szólt, erre rá is megsértődött, bement a szobámba. Tök kínos volt az egész.
2015. júl. 5. 18:41
 5/10 anonim ***** válasza:
En is igy voltam a baratnommel , en 23 o 18 . De mondjuk ot mindig is erdekelte a szexualis dolgok , petting sok volt , utanna lassan oralis szex is , de szex nem azt mondta , hogy fel s kb mikor 6 honapja voltam vele megtortent az is .
2015. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Te mit vársz a kapcsolattól? Szereted őt, ha igen mennyire? Ha csak az számít, hogy lefeküdj vele, akkor 4 hónap tényleg sok, keress valaki mást. Ha hosszú távú kapcsolatot szeretnél, akkor érdemes időt és energiát belefektetni...

Lehetséges, hogy a barátnőd még szűz, esetleg szemérmes. Türelmesnek kell vele lenned és nem erőltetni a dolgot.

Javaslom, hogy lassan közelíts hozzá, beszélgessetek (nyugodt körülmények között) arról, hogy ő mit érez, illetve, mi lehet a vonakodásának az oka.

Próbáld meg lassan rávezetni, előbb ismerjétek megy egymás testét, nem kell azonnal a kellős közepébe vágni...

2015. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

Hát még szűz lánynál se tudnék várni 4 hónapot. Ha a lány is kíván akkor ő se tud annyit várni.

Én eleve minden nap bepróbálkoznék úgyhogy vagy beadja a derekát vagy menekül :D

2015. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak így tudsz hozzáállni szerencsétlen lányhoz, lehet jobb is lenne neki, ha elhagynád... :P


Úr isten, 4 hónapja! Hogy bírtad...? Szánalmas...

Én tisztelném, ha egy 18 éves lány nem akarná elsietni az első alkalmát. Ez lenne a normális.


Tudod mit? Add át neki az üzenetem, hogy még minimum egy évig ne is engedjen neked semmit. Na, ha addig kitartasz mellette és addigra Ő is benne lesz, akkor lehet róla szó.


Őszintén szereted? Csak kanos vagy, fiam, higgy nekem.

2015. júl. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kérdező én most mondom, ne vesztegesd az időd. Ilyen fiatalon még [meg amúgy, amúgy se] ne. Ha hiper-szuper kapcsolat oké, de amúgy meg, ha találsz másikat akkor ennyi.


Már mindketten "felnőttek" vagytok, hát korban legalább is. Ez már simán beleférne. De ha nem juttok egyről a kettőre, akkor kár időt fecsérelni ilyen dologokra, ha amúgy neked nem jó érzés, meg lehetne jobb dolgod is.

2015. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
most komolyan az a bajod hogy a baratnőd nem fekszik le veled? már bocs de szerintem egy kapcsolatban nem a szex a fontos. ha meg dugni akarsz menj prostikhoz. a barátnodnek pedig megvan ra az oka hogy miert. ha meg ezzért szakitani akarsz vele akkor megse érdemled a csajt
2017. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!