Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok szeretik/élvezik ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik/élvezik ha az arcukra élveznek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem engedem senkinek mivel nem vagyok k**va.
2015. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha az orcámra megy egy kevés az jó érzés.

(homlokra, szemre, szájra lehetőleg ne)

2015. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem értettem soha abba mi a jo a pasinak. Azért ha már valaki lepippantja attol még nem kell össze vissza fröcskölni. Én kifejezetten utálnám. Persze utána meg szedhetem le magamrol...

22l

2015. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem engednem meg... Egyik fiunak se.. Mell, fenek, szaj.. Okes.. De arc nem..
2015. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi kifogásom ellene,szoktam engedni.
2015. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha tejszínt locsolsz az arcodba,azt te élvezed? O.o

Nem én élvezek ilyenkor,hanem a párom,és azért teszem,hogy neki örömet szerezzek.ilyenkor nekem nem jó,jobban szeretem,ha máshová élvez,mert akkor szembe se mehet,de megengedem annak,akit szeretek.ennyi


20/L

2015. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem arcra.akkor inkább szájba.
2015. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt a kérdésre a 6-os lány mondta ki. Nem mindegy hova? Ha szeretsz valakit akkor miért számít hogy hova? Én is kinyalom a párom és felőlem bárhova csuroghat azt is imádom. Én már a teste minden részére spricceltem. Volt hogy a nyitott szájába olyan erővel spricceltem hogy félre nyelte. Köhögött nagyon. Mégis szeret és nem mondta soha na ezt még egyszer nem csinálhatom. Hagynám is ott az olyan nőt aki meghatározza mit hogyan csináljak. Ő is úgy élvezz velem ahogy neki jó. Volt olyan póz hogy azt hittem a nyakam töri ki, de boldog voltam hogy látom hogy élvezi. Egy kis nyelvgörcsöt vagy nyakfájást kibírok mert a párom úgy szereti.
2015. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én személy szerint szeretem 15L
2015. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen nekem nincs vele semmi gondom :)
2015. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!