Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne orgazmusom?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, hogy magamnak el tudom érni, de szerintem nem. Nemrég van barátom és még vele sem sikerült. Nagyon alacsony az 9nértékelésem is. Mit tegyek? Szeretnék orgazmust...

2015. júl. 7. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
szexelj műpénisszel, izgasd fel magad anál, vagy ujjazz
2015. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én tudnék segíteni...
2015. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
S ha masztizol, akkor el tudsz menni?
2015. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem... Csak nagyon nagyon jó, de nincs semmi ilyen "robbanás", a szívem sem ver gyorsabban..
2015. júl. 7. 14:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor te fel sem izgulsz rendesen, mert a nemi izgalom mindenkinél pulzusszám emelkedéssel jár.

Akkor valamit nem jól csinálsz/csináltok. :S

Intim kérdés, de tudnál mesélni róla, hogy hogyan izgatod magad, ha pl. csak masztizol?

2015. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A csiklómat izgatom, ritkán benyúlok a hüvelyembe is..
2015. júl. 7. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Nedvesedsz? Ha nem nedvesíted a puncid valamivel?

Csikló simogatásán kívül próbáltál már más módszert?

A csiklód, erogén zónáid izgatása, simogatása, kellemes, izgató érzés?

Ha igen akkor inkább fejben lesz a gond, de ha nem akkor akár szervi probléma is lehet.

2015. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség amit az előttem író megjegyzet. Úgy érzed mikor masztizol akkor nedvesedsz valamennyire? Amúgy szerintem ha testileg oké, akkor csak meg kell tanulnod ellazulni, s csak a csiklodat izgatni úgy, hogy nem arra gorcsolsz rá, hogy elmenj, másik kérdés érzed azt mikor a csiklodat izgatod, hogy fa'j?
2015. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kezdésnek egy jó kis nyalás lehet segít.

Ha jól csinálják, mindent visz:)

2015. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne csüggedj nekem nem egy barátnőmnél, eltelt 1-2 hónap mire ki tudtak elégülni! Ha ritkán vagytok együtt az idő nő!

Türelem!

2015. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!