Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy "megjátszottátok" az orgazmust szex közben?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Hogy hamarabb vége legyen? Vagy esetleg még sosem sikerült és nem mertétek ezt elmondani? A partner nem fogott gyanút, hogy ez nem "igazi"?
2015. júl. 7. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En meg nem. Miert tennek ilyet? Sosem ertettem. A pasinak attol nem lesz jobb es nekem sem :)
2015. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem jatszottam meg. Egyszer rarugtam egy pasira, mer egy orgazmus nem volt eleg nekem. N
2015. júl. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs értelme. Én mindig elmondtam, ha nem sikerült eljutnom és akkor változtattunk ezt-azt, vagy újrakezdtük később. Ha megjátszottam volna, akkor ő elkönyveli, h minden oké, nincs szükség változtatásra.
2015. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a párom kiborult és depressziós lett amikor nem sikerült eljuttatni engem a csúcsra. Sajnáltam nagyon, így megjátszottam. Nem fogott egyáltalán gyanút.
2015. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ez csak egyszer fordult elő?
2015. júl. 14. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, többször is.
2015. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!