Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szereti sok nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti sok nő kielégíteni a partnerét orálisan, viszont elvárja, hogy ők kilegyenek elégítve?

Figyelt kérdés
Már sokszor olvastam, és hallottam is, hogy vannak nők, akik nem képesek erre. Nekem személy szerint külön élvezetet nyújt, ha a páromat kitudom elégíteni, és azok a kéjes hangok kimondottan felizgatnak. Örömet okozni néha még jobb, mint kapni azt, persze az se eldobni való :) De mégis mi lehet annak az oka, hogy ezt sok nő elutasítja?
2015. júl. 7. 19:28
 1/4 v.niki.v válasza:
Nem tudom hány ilyen nővel volt tapasztalatod, de én kifejezetten szeretem, talán rossz helyen keresed a partnert :)
2015. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok :D Csak már több nőtől hallottam ezt a visszajelzést az ismerőseim közül, de amikor megkérdeztem, hogy miért nem hajlandóak erre, nem kaptam kielégítő válaszokat...
2015. júl. 7. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nem szereti. Van ilyen. Lehet neked olyanok az ismerőseid is.
2015. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém sem. Valamiért undorítónak, gusztustalannak tartja. Talán, mert így nevelték. Aztán egy ideig hagyta, hogy őt nyaljam, de már nem engedi. Ez mind O.K. lenne, de én nem látom rajta, mikor jó neki a csikló simogatás, erre azt mondja: hülye vagyok.
2015. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!