Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet gyakorolni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet gyakorolni?

Figyelt kérdés

Üdv.

Egy olyan gondom lenne, hogy nem régóta vagyunk együtt barátnőmmel, és előtte nekem nem volt senkim, így szűz voltam. Amint arra kerülne a sor, hogy szexeljünk érzem magamban, hogy hamar elmennék, viszont ha szájjal kényeztet akkor jóval több ideig is bírom. hogyan lehet elérni azt , hogy ne élvezzek el szexnél se hirtelen/rögtön?

Vicc off. segítségeket előre is köszönöm.


18/f



2015. júl. 7. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elso mindenkepp gyors lesz, a tobbi mar tovabb tart
2015. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a pprobléma az , hogy többször próbálkoztunk, de nem igazán sikerül visszatartani, hogy ne történjen meg
2015. júl. 7. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:
huzd ki a lompost ha erzed hogy kozel, pihenj kicsit utana mehet tovabb
2015. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abban az időben 700 jegyig tudtam a pi-t, azt mondogattam. Nem vicc. 26 éves voltam.

Ezt csak a barátnőddel tudod gyakorolni. Egy idő után menni fog. Lassan csináljátok, és próbáld meg elérni, hogy ne kelljen kihúzni, ha közeledsz a véghez, hanem bent is le tudj nyugodni. Nem tudom, hogy a barátnőd szokott-e közben izgatni a "lenti" izmaival, de akkor kérd meg, hogy ne tegye most még egy ideig.


42F

2015. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* ... ööö ... nyilván csak magamban mondogattam, nem hangosan. :-)
2015. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!