Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, ti lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti lefeküdnétek egy olyan nővel aki férfi volt csak átoperálták mindenhol és teljesen nőnek néz ki mindenhol?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 23:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
ádámcsutka stb?
2015. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
tyü.. hát ha valakit taszít a dolog hát szive joga de... pár izgalmas tény: - minden ember nönek indul, csak magzatként 1 kromoszóma hatására a "fiuknál" növekszik a tesztoszteron termelés - mindkét nem termeli mindkét nemi hormont, csak a pasikban az androgén termelés az erösebb - egy már hormonkezelés alatt álló transznemüben teljesen nöi hormonszintek vannak - a nem meghatározása pedig memiszervek, hormon háztartás, társadalmi szerep. mind3 elérhetö még egy mókás tény: tudom hihetetlen, de srácok, nem égtek el ha hozzájuk értek. nem, nem is fertözödtök meg, mégcsak melegek sem lesztek mert a nöies részük vonzz. egy különbség: nem lehet gyerekük töletek, de sajnos sok "igazi" nö is meddö. még egy gondolat aki mégis az elégös, tisztátalan rész miatt van ki: a szervezet összes sejtje 7 év alatt lecserélödik. tehát egy 7 éve operált transzmemü teljesen nö már biológiailag is
2015. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Szerintem törvénybe kéne iktatni, hogy a transszexuálisoknak kötelező tudatni potenciális partnerükkel, hogy előzőleg más neműek voltak...
2015. júl. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
nobody, énsem tudom megmondani pontosan miért szeretem a csokit, de esetleg összetudod foglalni téged mi taszít a transznemüekben?
2015. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Mert ha valaki férfinak születik akkor az is marad. Eleve az orvostudomány nem tart ott hogy teljesen átalakítson mindent, nem lesz soha méhe és petefészke stb. De még ha lenne akkor is undorodnék tőle, a tudattól hogy valaha férfi volt.
2015. júl. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Hiába teljesen olyan mint egy nő, az átoperált nemi szerve, elég árulkodó lenne. Aki volt már igazi nővel, azt egy tákolmány pi_nával nem fogják megtéveszteni. Ha velem még is történne olyan, hogy utólag tudom meg, hogy pasi volt, akkor élve elföldelném. Az ilyen "operálgatásokat" nem is engedélyezném..
2015. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
"át"
2015. júl. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

nincsen ádámcsutkája!

nem minden fiunak van amúgy

2015. júl. 9. 00:45
 29/32 anonim ***** válasza:

van műtét az ádámcsutka lefaragására is. én lány vagyok, annak is születtem, de elég fájdalmas olyanokat olvasgatni, hogy "tákolmány pinával nem állnék le" meg "aki nem annak született és átoperálják, az nem lehet nő, csak egy korcs lesz"...

Fejben dől el minden. Elég nehéz lehet annak az élete, akinek minden nap szembesülnie kell vele, hogy mást lát a tükörben, mint aminek érzi magát belül. Szerintem igenis lehet nő, főleg ha átoperáltatja magát.. Bár meg tudom érteni, hogy sok pasit taszítana a gondolat, hogy valaha ő is férfinak nézett ki, erre sokan nagyon érzékenyek.

Tudom, nem nekem szólt a kérdés, de heteró vagyok, férfivá átoperált transzexuális pasival összejönnék, ha egyszer szimpatikus és tetszik nekem.

2015. júl. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

29#

Nincs benne az anyakönyvi kivonatban. Nemváltoztatáskor minden okmányt átírnak.

2015. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!